Запрошення до участі у Тижні сталої мобільності

опубліковано 14 вер. 2016 р., 23:46 Антоніна Букач
Шановні колеги, надсилаємо Вам лист Академії неперервної освіти Про підтримку проведення Європейського Тижня Мобільності та запрошуємо до участі в заході.


Докладніше (за матеріалами https://www.facebook.com/events/290348124655217)
Тиждень сталої мобільності – прекрасна можливість представити альтернативні варіанти стійкої мобільності для школярів. 
Щоб дізнатися більше про те, як пов’язані транспорт, планування міста, навколишнє середовище і поведінка кожного з нас, ми пропонуємо вам взяти участь у кампанії «Тиждень європейської мобільності для шкіл».
Для того, щоб взяти участь у кампанії, вам достатньо підписатись на подію в facebook, вибрати зручну та цікаву для вас форму проведення заходів, які будуть анонсуватись на сторінці події або на сайтіwww.sweetosvit.org.ua, надіслати нам на адресу info@sweetosvit.org.ua фото з вашого заходу та отримати інформаційні плакати щодо впливу транспорту на навколишне середовище.
Заохочення використання стійких видів транспорту (ходьба, їзда на велосипеді, спільне використання автомобілів і громадського транспорту) можуть підвищити безпеку учнів, здоров'я і покращити фізичну форму, а також це допомагає довкіллю. 
Дорога до школи є ідеальним способом для дітей в якості регулярної фізичної активності, взаємодії зі своїми колегами і розвитку відчуття самостійності.
Comments