Всеукраїнський проєкт «Відкривай Україну» 2020

опубліковано 3 лют. 2020 р., 06:49 Олена Гайдаєнко

Запрошуємо Вас стати учасниками Всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація» 2020, який реалізується Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» за підтримки Міністерства освіти і науки України й спрямований на соціальну інтеграцію учнівської молоді у суспільство та виховання щирих громадян своєї держави.

Місія проєкту – формування нової генерації соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді! Мета проєкту: створити умови для набуття учнівською молоддю практичного досвіду проектної діяльності; розширити їхню обізнаність щодо розуміння суспільних потреб, особливостей місцевого соціального розвитку та можливостей фінансового самозабезпечення; сформувати в юного покоління необхідні компетенції для командної роботи з метою створення можливостей до самореалізації у містах, районах, регіонах України.

Проєкт «Відкривай Україну: Ідентифікація» 2020 складається з кількох етапів. Спочатку учні 7-11 класів формують команду, обирають ментора – улюбленого вчителя, досліджують актуальні проблеми та генерують ідею проєкту. Наступним етапом є реалізація ідеї у своєму населеному пункті. У півфіналі проєкту відбудуться фестивалі освітніх інновацій «Освітній хайп», де оберуть переможця від області. Фінал проєкту відбудеться у Києві за участі переможців обласних етапів. Переможці проєкту «Відкривай Україну: Ідентифікація» отримають можливість поїхати у навчальну поїздку за кордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну та розповісти про власний досвід реалізації проєктів.

Реєстрація учасників проєкту «Відкривай Україну» триває до 20 лютого 2020 року.

Контактні особи: Світлана Кашенець, керівниця проєкту, телефон +380686066375; Ірина Малиновська, асистентка проектного менеджера, телефон +380501550595.

Детальна інформація про проєкт та електронна реєстрація його учасників – за посиланнямhttps://www.vidkruvai.com.ua/

Відеоінструкція реєстрації учасників на онлайн-платформі –  https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/videos/252245515448031/

Офіційна сторінка проєкту «Відкривай Україну» на Facebook –  https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/

Comments