Всеукраїнський проєкт «Цікава фізкультура»

опубліковано 4 бер. 2021 р., 22:44 Олена Гайдаєнко

Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) із березня до травня 2021 року розпочинають Всеукраїнський проєкт «Цікава фізкультура» (лист Української федерації «Спорт заради розвитку» від 02 березня 2021 року № 1/2021).

Мета проєкту – практичне впровадження та демонстрація модифікаційного інвентарю (понад 200 одиниць), тілесної перкусії та перкусійних інструментів (понад 150), тренінгових вправ та інтерактивностей (понад 200), які спрямовані на мотивацію, релаксацію, взаєморозуміння, комунікацію, емпатію, довіру та впровадження гейміфікації й технології віртуальної реальності у фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу освітніх закладів.

Пройти опитування можна за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1w2Cj_mFPnj5W1UOBWPr8lSxioz4o21PKI5XD3_jef3U/viewform?edit_requested=true.

Відео періодично буде публікуватися на каналі «Спорт заради розвитку» за покликанням: https://www.youtube.com/channel/UCQ2lcxZ-jnWIrH-tT8YVPSA?reload=9 та в групі «Українська Федерація «Спорт заради розвитку» в соціальній мережі «Facebook»:  https://www.facebook.com/sportzaradirozvitku.

Comments