Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

опубліковано 22 бер. 2021 р., 23:58 Олена Гайдаєнко
Національний авіаційний університет запрошує до участі у Всеукраїнському  поетичному конкурсі «Білий голуб». Мета конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до української мови та України. Напрями конкурсу: літературна творчість і духовність особистості; зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Форма проведення конкурсу   заочна. Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Учасникам потрібно пройти реєстрацію на сайті Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/) за посиланням: https://forms.gle/6JFUDTNF5wgZxGhV8 та заповнити ЗАЯВКУ учасника, щоб надіслати її на електронну адресу center.dp_nau@ukr.net (відповідно до Положення).
Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

Роботи на конкурс потрібно надіслати до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ в електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-308, м. Київ, 03058; електронна адреса: center.dp_nau@ukr.net з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»). На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

Конкурс проводиться у три етапи:
І етап – збір робіт – до 30 березня 2021 року.
II етап – відбірковий – до 23 квітня 2021 року.
III етап – нагородження переможців – травень-червень.
Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія нагородження переможців та відзначених учасників конкурсу, за підтримки організаційного комітету (травень – червень).
Comments