Всеукраїнський науково-практичний семінар «Основні завдання вчителів початкових класів у формуванні Нової української школи»

опубліковано 9 жовт. 2017 р., 23:48 Олена Гайдаєнко

        25 жовтня 2017 року в рамках Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Шостої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu – 2017» відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар «Основні завдання вчителів початкових класів у формуванні Нової української школи».

           На семінарі заплановано розглянути такі питання:

– презентація Всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» на 2017-2022 роки;

– етапи впровадження технології «Smart Kids» у початковій школі;

– проблеми сучасної початкової освіти та шляхи їх вирішення;

– основні напрямки реалізації Концепції Нової української школи на засадах використання електронних освітніх ресурсів;

– презентація досвіду вчителів з використання електронних освітніх ресурсів;

– організаційно-методичні особливості використання планшетів під час навчання учнів;

– перспективи впровадження ІК-технологій у початковій школі.

        До участі у семінарі запрошуються керівники навчальних закладів та установ освіти, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники, координатори та учасники Всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)», інші зацікавлені особи, які працюють у сфері освіти.

        Час та місце проведення: 13:50 – 15:50, Київський Палац дітей та юнацтва, Конференц-зал № 2 – (Кінолекційний зал) (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13).

        Організатори заходу – відділ цифрової освіти та ІКТ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та відділ технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Додаткова інформація за телефоном: +38(067) 502-70-78 (Литвинова Світлана Григорівна).

Comments