Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша

опубліковано 27 трав. 2019 р., 06:08 Олена Гайдаєнко

НЦ «Мала академія наук України» запрошує школярів у травні ‒ вересні цього року взяти участь у Всеукраїнському літературно-мистецтвознавчому фестивалі, присвяченому 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша (умови конкурсу – на сайті www.man.gov.ua у розділі «Заходи, проекти»). Фестиваль проводиться у двох категоріях: літературна творчість і мистецтвознавство. Для участі у фестивалі обласні малі академії учнівської молоді у кожній категорії рекомендують по одному учаснику, які вже мають досягнення у галузях літератури та мистецтвознавства, подаючи заявки на електронну адресу org.mas@man.gov.ua.

У категорії «Літературна творчість» учасники пишуть есе на одну із запропонованих організаційним комітетом тем:

  1. Ідеї державності й права у художньому світі Пантелеймона Куліша: погляд крізь століття.

  2. Як уберегти Україну від Руїни? Поради Пантелеймона Куліша.

  3. Юрій Шерех назвав Пантелеймона Куліша «елітистом без еліти», «політиком без політичного діяння». Запропонуйте свою «формулу» Пантелеймона Куліша, розповівши про найбільше власне відкриття у творчості письменника.

У категорії «Мистецтвознавство» учасники подають тези дослідницької роботи.

Для участі у фестивалі просимо з 14 травня по 4 червня заповнити реєстраційну форму, що буде містити інформацію про учасника, і прикріпити файл з есе (для категорії «Літературна творчість») або тезами дослідницької роботи (для категорії «Мистецтвознавство»). 

Детальніше: (044) 489-55-80 (Оксана Хімченко)

Comments