Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» 2019

опубліковано 16 січ. 2019 р., 00:42 Олена Гайдаєнко
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Конкурс проводиться для учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти з метою залучення їх до поглибленого вивчення хімії та формування практичних навичок проведення дослідження.
Етапи конкурсу:
  • І етап – відбірковий;
  • ІІ етап – фінальний
Для участі в конкурсі необхідно: 
- учням віком від 6 до 12 років включно – до 21 січня 2019 року заповнити онлайн-заявку на сайті www.man.gov.ua, щоб отримати набір хімічних реактивів для вирощування кристалів; 
- учням віком від 13 до 18 років включно – до 21 березня 2019 року заповнити он-лайн заявку www.man.gov.ua та надіслати тези наукових досліджень на тему: «Анізотропія кристалів» українською або англійською мовами на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">crystals.lviv@gmail.com. 

Положення та детальна інформація про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського  міститься на сайті НЦ «Мала академія наук» за посиланням:
 
Comments