Всеукраїнський конкурс розробок уроків та виховних заходів «Крим: 5 років окупації. Право на Спротив»

опубліковано 29 лист. 2019 р., 01:56 Катя Ярмак
Всеукраїнський конкурс розробок уроків та виховних заходів «Крим: 5 років окупації. Право на Спротив»
Центр громадянської просвіти «Альменда» у партнерстві з Центром прав людини ZMINA і Домом Прав Людини «Крим» проводить Всеукраїнський конкурс розробок уроків та виховних заходів «Крим: 5 років окупації. Право на Спротив», спрямований на утвердження в українському освітньому просторі наративу відновлення територіальної цілісності України та сприяння солідарності українського суспільства з кримськими політв'язнями і громадськими активістами, діяльність яких пов'язана із захистом прав людини на окупованих територіях.
Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН №4/3296-19 від 21.11.2019 р.), Міністерства юстиції України, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Представництва Президента України в Автономній республіці Крим.
Учасники (-ці) та Лауреати (-ки) Конкурсу отримають Дипломи та Подяки.
Учасники(-ці) Конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та грошові премії:
o             І місце – 5 тисяч гривень
o             ІІ місце – 3 тисячі гривень
o             ІІІ місце – 2 тисячі гривень
Переможці(-ниці) конкурсу будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Києві за участі представників співорганізаторів Конкурсу.
Основними критеріями оцінювання розробок уроків та виховних заходів є відповідність темі, наявність власної думки, креативність та оригінальність викладу змісту.
На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.
Останній термін подання навчально-методичних розробок на Конкурс – 23.00, 25 грудня 2019 р.
Роботи просимо надсилати в електронній формі на адресу:  konkurs2019crimea@gmail.com з поміткою «Конкурс».
З більш детальною інформацію про Конкурс, зразками оформлення та вимогами  Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс навчально-методичних розробок (Положення додається)   або подивитися на сайті ЦГП "Альменда" (http://almenda.org)  .
Для додаткових запитань та консультацій звертайтеся за телефоном: +38 (096) 890-22-09 або надсилайте запитання на адресу електронної пошти Конкурсу konkurs2019crimea@gmail.com з поміткою «Конкурс».
Контактна особа – Олег Охредько


Comments