Всеукраїнський конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки

опубліковано 29 бер. 2021 р., 23:38 Олена Гайдаєнко

У березні-листопаді 2021 року відбудеться Всеукраїнський конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Конкурс пройде у дистанційному форматі.  Для участі в конкурсі необхідно до 7 червня 2021 року зареєструватися та надіслати свої роботи, оформлені згідно з вимогами, відповідно до обраної категорії та напряму на електронні адреси, зазначені нижче.

Конкурс проводиться за трьома напрямами. Обирай, у якому хочеш проявити себе саме ти:

  • літературні проєкти (оповідання / новела, поезія, драма, лист);
  • дослідницькі проєкти (наукова стаття, біографічна студія, краєзнавча розвідка, есей, рецензія);
  • мультимедійні проєкти (відеоролик, графічні роботи, мультиплікація, сторінка в соцмережі).

Реєструйся, твори і надсилай свою роботу, оформлену згідно з вимогами, на відповідну до обраної категорії напряму електронну адресу з темою повідомлення «Конкурс_Прізвище».

На електронну адресу vvman92@gmail.com надсилати:

  • роботи з категорій поезії, драми, лист напряму «Літературні проєкти», всі категорії робіт напряму «Дослідницькі проєкти» та роботи, які належать до категорії відеоролика, графічні роботи, мультиплікацію напряму «Мультимедійні проєкти».

На електронну адресу chytlab.man@gmail.com надсилати:

  • роботи з категорій оповідання / новели напряму «Літературні проєкти», роботи, які належать до категорії відеоролика (підкатегорія буктрейлер), сторінки в соцмережі напряму «Мультимедійні проєкти».


Comments