Всеукраїнський конкурс «Кращий STEM-урок»

опубліковано 24 черв. 2019 р., 23:17 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 24 черв. 2019 р., 23:27 ]

Oголошено набір заявок на Всеукраїнський конкурс «Кращий STEM-урок»! Якщо ви є педагогічним працівником державних закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти, активно впроваджуєте інноваційні методики до STEM-викладання, маєте креативні ідеї для розробки нестандартних рішень, які б сприяли залученню дівчат та розкриттю їхнього потенціалу – цей шанс точно для вас! Мета конкурсу – популяризувати ідеї STEM-освіти через розробку інтегрованих уроків/заходів та заохочення педагогів застосовувати STEM-технології під час освітнього процесу.

Для участі необхідно до 23 вересня 2019 року заповнити заявку на сайті https://stem-lesson.info. Заявка включає реєстраційні дані та розроблену методологію уроку (тема уроку, мета, форма проведення, необхідне обладнання та сценарій проведення уроку, можливі й інші додатки).

Вперше Конкурс проводився у 2018 році. Вчителі з різних регіонів України запропонували розробку 329 індивідуальних та командних уроків. До фіналу було обрано 40 найкращих ініціатив, націлених на гендерно-чутливий підхід до викладання, застосування креативних та трендових методів у навчанні. Трансляцію з обрання переможців можна переглянути за посиланнями https://youtu.be/_qGQU0Y2HVw,https://youtu.be/YEl21ZKjrpIОрганізатори Конкурсу: CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA UkraineМіністерство освіти і науки УкраїниПартнери: Інститут модернізації змісту освіти МОН та громадська спілка STEM Coalition Ukraine, Інноваційні освітні технології. Більше інформації за посиланням https://stem-lesson.info.

Comments