Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога»

опубліковано 3 черв. 2019 р., 05:21 Олена Гайдаєнко

Ініціаторами проведення заходу виступають Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеосвіта», на базі яких проводиться експеримент всеукраїнського рівня за темою «Організація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування
галузі освіти» (наказ МОН від 06.03.2019 р. № 322).

В умовах реформування освіти актуальними стають питання, пов’язані з підвищенням кваліфікації педагогів. Обумовлена змінами зовнішнього та внутрішнього середовища, удосконаленням змісту, форм організації і методів навчання, освоєнням нових технологій, сучасна післядипломна педагогічна освіта повинна сприяти практичній реалізації навчання вчителів упродовж усього життя.

Щоб допомогти становленню та зростанню педагога, недостатньо створити систему професійного розвитку вчителя на всіх рівнях. Удосконалення якості та ефективності педагогічної освіти потрібно вбачати у нових підходах до освітнього процесу – виходу за межі традиційних інституцій та ієрархій, пошуку нових можливостей, які надає відкрита освіта. Гнучкість і модульність освіти та освітніх послуг, формування інформаційного середовища, використання сучасних методів навчання і засобів інформаційно-комунікативних технологій створюють нові умови для професійного зростання педагога. Детальніше про онлайн-конференцію на сайті “Всеосвіта”

Реєстрація на онлайн-конференцію

Comments