Всеукраїнська науково-практична конференція «Ціннісні засади реалізації ідей Нової української школи»

опубліковано 11 лют. 2019 р., 03:11 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 11 лют. 2019 р., 03:14 ]

12 березня 2019 року згідно  плану заходів Національної академії педагогічних наук України на базі Комунального  навчального  закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»  відбудеться Всеукраїнська  науково-практична конференція «Ціннісні засади реалізації ідей Нової української школи».

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної педагогічної  науки та практики у реалізації ідей Нової української школи. Впровадження педагогіки партнерства у взаємодії закладів освіти, сім’ї та громадськості, у формуванні в учнів духовно-моральних цінностей.

До участі в конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти та здобувачі, працівники наукових лабораторій, керівники освітніх установ і закладів освіти, педагогічні працівники.

Просимо учасників до 25 лютого 2019 року надіслати заявку учасника; до 01 березня  2019 року (включно) надіслати тези доповіді на українській чи англійській мові на e-mail: kabinet2015@ukr.net.

Детальніше про умови участі у конференції

Comments