Всеукраїнська краєзнавча акція «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

опубліковано 17 вер. 2018 р., 03:45 Олена Гайдаєнко
Мета акції – виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність. Ініціатор проведення акції – Міністерство освіти і науки України. Участь в акції можуть взяти вихованці та учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, а також дитячі громадські організації, клуби.
        У межах проекту учасники проводитимуть дослідницьку роботу, братимуть участь у польових краєзнавчих експедиціях, збиратимуть дані, аналізуватимуть успіхи та поразки українського народу в боротьбі за державну незалежність. Захід відбудеться у 2 етапи: регіональний (листопад-грудень поточного року) та Всеукраїнський (березень наступного року).  
Роботи на участь у регіональному етапі слід надсилати до 30 листопада 2018 року на електронну адресу  КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» man_kyivskaobl@ukr.net (контактна особа - Івашкіна Олена Василівна, методист КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» ).
        Тематичні напрями проекту:
        - “Українська революція – доба національного державотворення";
        - “Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії”;
        - “Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та в” повоєнні роки”;
        - “Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові”;
        - “Українська державність: від Революції на граніті до Революції Гідності”.
Початок Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді з 1 вересня 2018 року. Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію
 
Comments