VІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Оберігаємо планету разом»

опубліковано 22 квіт. 2021 р., 04:50 Олена Гайдаєнко

З метою виявлення, популяризації інноваційних ідей та освітніх технологій, поширення творчих здобутків, упровадження перспективного педагогічного досвіду в практику роботи освітніх закладів, 14 травня 2021 року (в онлайн форматі) проводиться VІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Оберігаємо планету разом», з проблем сталого розвитку дітей дошкільного віку і молодших школярів в онлайн форматі (лист КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» від 12.04.2021 № 01-23/153).

Проведення заходу заплановано у рамках Міжнародного конкурсу плакатів 2021 «Уявіть свою майбутню планету». Цього року Фонд допомоги Чорнобилю у Великобританії (CRF) об’єднується з Навчально-естетичним комплексом «Художня школа» (управління культури Херсонської міської ради, Україна) для проведення міжнародного конкурсу плакатів «Уявіть свою майбутню планету» до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Завдяки мистецтву та творчості конкурс дає підростаючому поколінню можливість підвищити обізнаність про катастрофічні наслідки техногенних катастроф та поділитися своїми ідеями збереження планети.

До участі у Фестивалі запрошуються педагогічні колективи, педагоги, бібліотечні працівники закладів освіти усіх типів і форм власності, які активно розвивають творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний потенціал дітей.

Comments