VІІ Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки / соціальної роботи

опубліковано 31 бер. 2020 р., 06:53 Людмила Швень

Житомирський державний університет імені Івана Франка, cоціально-психологічний факультет Кафедра соціальних технологій, Студентська соціальна служба для молоді ЖДУ запрошує педагоігчні та учнівські / студентські колективи взяти участь у VІІ Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки / соціальної роботи.

Метою конкурсу є залучення молоді до науково-дослідницької роботи у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення; профорієнтаційна діяльність із популяризації професій соціальної сфери; підтримка учнівських i студентських ініціатив у галузі соціальної роботи; впровадження інформаційно-комунікативних підходів у наукову роботу закладів освіти.

Специфіка конкурсу полягає у його дистанційному характері, що дозволяє забезпечити об’єктивність i прозорість оцінювання результатів, доступність участі у конкурсі різних категорій молоді, можливість поширення конкурсних робіт у соціальних мережах.

З 2013 року по цей час щорічно проводиться конкурс учнівських i студентських наукових робіт у 3-х основних номінаціях: наукові роботи, соціальні проекти, соціальна реклама.

 Більш детальну інформацію про конкурс, його учасників i переможців, a також конкурсні роботи представлено на сайті https://contest.zu.edu.ua/ 

 Інформаційний лист-запрошення 

Comments