STEM-заходи 2020/2021

опубліковано 8 жовт. 2020 р., 23:46 Олена Гайдаєнко

З розвитком STEM-освіти зросла кількість заходів, на яких молодь на конкурсній основі може презентувати свої проєкти або позмагатись командою. У поточному навчальному році учні різного віку можуть взяти участь в олімпіадах з предметів природничо-математичного циклу, змаганнях технічної творчості, освітньої робототехніки, які проводитимуться за підтримки МОН України та НЦ «Мала академія наук України». Прохання до педагогів і батьків допомогти дітям долучитися до заходів, які відповідають їхнім уподобанням та сприяти участі в них.

Також представити досвід, презентувати результати роботи, обмінюватися ідеями можна на тематичних заходах:

  • фестиваль «STEM-весна – 2021»;
  • «STEM-тиждень»;
  • «Інженерний тиждень»;
  • «День науки»;
  • фестиваль з робототехніки «Robotika – 2021»;
  • конкурс Wordskills Ukraine 2020 категорія «Мобільна робототехніка» та інші.

Для свідомого професійного самовизначення учнів існують профорієнтаційні заходи, менторські програми, хакатони, екскурсії, що організовує відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ВНЗ та провідними ІТ-компаніями.

З метою подолання ґендерних стереотипів підтримайте участь дівчат в заходах «Дівчата STEM», «ІТ-дівчата», які організовують заклади вищої освіти, громадські організації, ІТ-компанії.

Більш детальну інформацію про порядок, терміни проведення заходів можна дізнатися на веб-сайтах МОН, Інституту модернізації змісту освіти та безпосередньо на однойменних сайтах заходів.

Comments