Щодо предметно-методичного сервісу для вчителів англійської мови

опубліковано 1 лист. 2016 р., 04:03 Лілія Бойко   [ оновлено 1 лист. 2016 р., 05:04 ]
Шановні колеги, 4 листопада на базі БСШ №9 о 13.00 відбудеться семінар для вчителів англійської мови, які викладають у середній школі на тему "Сучасний продуктивний урок англійської мови в середній школі: 6 необхідних елементів формування комунікативної компетентності учнів середніх класів."

 Підтеми:

·         Комбінування різних видів діяльності та методів засвоєння знань для забезпечення  продуктивної  діяльності учнів на уроці англійської мови;

·         Діяльнісний  підхід до навчання: інтеракція  на уроці англійської мови;

·         Оцінка та аналіз виконання учнями комунікативного завдання

        Лектор: Роберт Хартіган  - старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL, викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, DELTA), сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів  Pearson Test of English​.

           Роберт здобув ступінь з англійської мови та історії в університеті м. Лімерик (Ірландія) і вже протягом десяти років викладає англійську мову у кращих міжнародних мовних школах Італії, Франції, Росії, України та Польщі.

        Із 2012 року у співпраці з видавництвом PEARSON (Велика Британія) Роберт проводить семінари, тренінги, творчі майстерні та демонстраційні уроки для вчителів англійської мови України, Білорусії та Грузії. На даний час Роберт живе у Києві та працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі PEARSON-Dinternal на посаді старшого методиста.

Просимо направити на захід зацікавлених у власному професійному зростанні вчителів Вашого закладу.  


Comments