Шкільним координаторам Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

опубліковано 24 жовт. 2016 р., 01:59 Антоніна Букач
Відповідно до повноважень, делегованих  Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" та Листа МОН № 1/9-427 від 10.08.2016 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

Для якісної підготовки завдань, друку кольорових бланків Всеукраїнського та Міжнародного етапів, книжок, сертифікатів, для виготовлення логічних складалок та сувенірів для учасників та організаторів конкурсу та у зв’язку з теперішньою економічною ситуацією визначено, що сума зборів коштів з одного учасника у 2016/17 навчальному році становить 17 грн.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та подає міському координатору не пізніше 9 листопада 2016 року для участі у Першиму етапі Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2017».

Заявка

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 0973212310

 

Comments