Про участь у просвітницьких заходах Global Money Week Ukraine 2019

опубліковано 5 квіт. 2019 р., 06:30 Олена Гайдаєнко

У 2019 році проходитимуть освітні заходи в рамках «Global Money Week-2019».

Відзначення «Global Money Week» просвітницькими заходами вже восьмий рік поспіль проводиться Національним банком України за інформаційної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи», USAID DAI, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України.

Запрошуємо учнів та педагогічних працівників закладів освіти до участі у проведенні заходів у рамках Global Money Week.

До уваги вчителів закладів загальної середньої освіти, представників громадських організацій, фінансових установ та всіх охочих пропонуються навчальні та методичні матеріали, з якими можна ознайомитися на сайті:

http://globalmonevweek.bank.gov.ua/.

Рекомендуємо учасникам завантажити з вищезазначеного сайту й розглянути навчальні презентації з питань особистого фінансового планування, заощадження коштів та особливостей діяльності різних фінансових установ. Посилення інтерактивної складової навчального процесу пропонується за допомогою участі у виклику «Відлік часу до GMW Ukraine 2019», різноманітних іграх та розв’язуванні кросвордів на грошову тематику, а також тематичних онлайн-тестах на платформі Kahoot!, які можна проходити самостійно або перетворити на змагання в класі чи між класами.

Для забезпечення зворотного зв’язку та демонстрації активності у глобальних просвітницьких заходах у рамках Global Money Week, вчителі можуть повідомити Національний банк України про свою участь у заходах, заповнивши спеціальну форму звітності на сайті: http://globalmoneyweek.bank.gov.ua/,

або за посиланням: https://docs.google.eom/forms/d/e/lFAIpOLSeCh02nMlbG91vZ8Q4H52tbxvhXe NQOPIDU 6j vWdrj Y fmijzg/viewform, що безумовно сприятиме не тільки фінансовій просвіті населення України, а і формуватиме позитивний імідж країни в Європі та світовому геопросторі.

Контактні дані для довідок: Олена Тригуб: тел. 521-88-52, olena.trvhub@bank.gov.ua Наталія Забута: тел. 067-297-50-27nataliva.zabuga@gmail.com.

Comments