Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація учасників освітнього процесу, як умова формування успішної особистості в глобалізованому світі»

опубліковано 31 бер. 2020 р., 06:27 Людмила Швень   [ оновлено 31 бер. 2020 р., 06:29 ]

14 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація учасників освітнього процесу, як умова формування успішної особистості в глобалізованому світі» організаторами якої є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спеціалізована школа № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Київ).

Даний захід проводиться в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування навчально-виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу в умовах міжкультурної комунікації учнів» (наказ Міністерства освіти і науки України від 18 травня 2015 року № 539).

На основі наданих учасниками матеріалів буде видана збірка тез.

Участь в конференції не передбачає сплату організаційного внеску.

Для участі необхідно до 24 квітня 2020 року (включно) заповнити online-заявку на участь за посиланням  і надіслати тези виступу в електронному вигляді на електронну адресу konfschool47@gmail.com.

Comments