Про проведення Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича

опубліковано 11 лют. 2021 р., 05:48 Олена Гайдаєнко

Державний комітет телебачення і радіомовлення України запрошує взяти участь студентів, аспірантів, науковців, краєзнавців, працівників архівів та бібліотек у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!» (Олена Теліга). Конкурс проводиться щороку з метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань.

        І. Художні твори (прозові та поетичні твори про події та учасників національно-визвольного руху; про волонтерів, добровольців,Конкурс проводиться в таких номінаціяхвійськовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у російсько-українській війні).

            IIПереклад поезій Олени Теліги і Олега Ольжича іноземними мовами.

            II.   Документально-публіцистичні твори (нариси та есеї про учасників національно-визвольних змагань, зокрема, членів УВО, ОУН, УПА; нариси про учасників російсько-української війни, інтерв’ю з ними, репортажі з місць воєнних дій).

            IVНаукові праці (дослідження на основі архівних джерел, зокрема, відкриття невідомих історичних фактів про діяльність УВО, ОУН, УПА).

            V. Буктрейлери – короткі аматорські відеоролики, зняті за мотивами книг про визначних діячів національно-визвольного руху, зокрема ОУН і УПА.

Прийом конкурсних робіт триває з квітня до вересняНа Конкурс подаються оригінальні твори, написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися, зі світлинами, фотодокументами та іншими ілюстраціями (за наявності). Обсяг роботи: до 100 сторінок у форматі Word (міжрядковий інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14). Конкурсні роботи надсилаються за адресою: nadiyabugai@gmail.com з позначкою «Конкурс, оргкомітет»,

До конкурсної роботи додається окремий файл з інформацією про автора за такою формою:

  • номінація і назва конкурсної роботи;
  • ШБ та фото автора конкурсної роботи;
  • навчальний заклад або місце роботи автора;
  • електронна пошта і номер мобільного телефону автора;
  • поштова адреса автора для пересилки збірника Конкурсу.
Comments