Про проведення першого туру тестування програми Flex

опубліковано 18 жовт. 2019 р., 02:14 Лілія Бойко   [ оновлено 18 жовт. 2019 р., 02:20 ]

Шановні колеги!

Організація Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils) доводить до Вашого відома інформацію щодо програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). 

Програма FLEX фінансується  Державним департаментом США й адмініструється в Україні організацією American Councils за підтримки Міністерства освіти і науки та Посольства США в України. Програма дає можливість українським школярам навчатись у школі в США протягом одного навчального року, проживаючи в американській сім’ї.

Програма FLEX розрахована на школярів 8 -10 класів, які народилися в період з 01 січня 2003 по 15 липня 2005 року та володіють англійською мовою.

Програма FLEX проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

Перший тур конкурсу для школярів, які навчаються у Київській області, відбудеться:

20 вересня (неділя) 2019 року о 10:00 на базі Юридичного інституту КНЕУ: 5-й корпус, вул. Іллєнка (колишня Мельникова), 81

Що необхідно мати при собі для участі в конкурсі:

·     оригінал свідоцтва про народження;

·     підписану учасником конкурсу та одним з його батьків згоду на обробку персональних даних (цей документ необхідно завантажити  з нашого вебсайту   http://bit.ly/PrivacyPolicy20                                                                            УВАГА! Школярі, які не матимуть цього документу у день проведення конкурсу до тестування допущені не будуть!

·     фотокартку 3Х4 (2019 року);

·     ручку.

 

Надсилаємо детальнішу інформацію, а саме: оголошення (флаєр) щодо проведення першого туру тестування програми FLEX, яке може безпосередньо використовуватись як рекламне оголошення для учнів Вашої школи та опис програми.

Звертаємо Вашу увагу, що 1й та 2й тури відбудуться в один день – 20.10.2019 року.

Заздалегідь вдячні Вам за співпрацю та увагу до нашого звернення. Будемо дуже раді бачити Ваших учнів учасниками  конкурсу.

З повагою,

Співробітники Програми FLEX

 

Comments