Про проведення навчальних тренінгів для освітян України «Академія інноваційного розвитку освіти»

опубліковано 6 лист. 2018 р., 06:20 Олена Гайдаєнко

Навчання орієнтовано на освітян, які мають бажання постійно підвищувати свій професійний рівень. Тематика навчальних тренінгів та майстер-класів формується на основі аналізу освітніх запитів та власних потреб освітян. До тренерського складу Академії залучено провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків: учителів-новаторів, ініціативних керівників закладів освіти, управлінців, науковців, засновників інноваційних освітніх проектів, креативних тренерів бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson та ін.), психологів. Усі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам інноваційні стратегії розвитку освітніх закладів та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.

З графіком проведення тренінгів та майстер-класів можна ознайомитися на сайті Академії інноваційного розвитку освіти: http://www.airo.com.ua/grafik-provedennya-treningiv-ta-mayster-klasiv-osvitniy-weekend/.

Додаткова інформація за телефонами: Виконавчий директор – Клясен Наталія (066) 202-77-17; ІТ-менеджер – Громська Олена (098) 536-01-49

Comments