ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ З МОДЕЛЮВАННЯ «РОЗУМНИХ» ПРИСТРОЇВ «STEAM-HOUSE»

опубліковано 1 лип. 2019 р., 00:19 Людмила Швень

З метою реалізації державної політики і концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів і набуття молоддю компетентностей, необхідних для подальшої проектної, дослідно-експериментальної, конструкторської і винахідницької діяльності, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «АККОРДГРУП», ТОВ «ІТ-Інтегратор» та ТОВ «Видавничий дім «Освіта» у період із березня по листопад 2019 року проводить змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House».

Інформуємо, що портфоліо проектів можна подавати до організаційного комітету до 15 липня 2019 року (включно).

Для практичної реалізації проектів-фіналістів (виготовлення моделей «розумних» пристроїв) командам надаються матеріали за кошти співорганізаторів та партнерів змагань.Участь у змаганнях безкоштовна. Організаційний комітет покриває витрати команд учасників (1-3 особи) та керівників (1 особа) на проїзд та харчування для участі у заходах змагань.

Партнери змагань – Cisco Networking Academy, компанія MTI, громадська спілка «Освіторія», Microsoft Ukraine, компанії ASBIS, ERC, SMLS, Gios, Snite, Makeblock, Fischertechnik, XYZprinting, Prestigio, Wanhao Ukraine, ініціатива «Kyiv Smart City», благодійна організація «Фонд освітніх ініціатив».

Медіа-партнери STEAM-House-2019 – «Сніданок з 1+1», «Освіторія Медіа», «Сьогодні», LIGA.net, WOMO, LifeRead, Всеосвіта, Освіта.ua та інші.

Дізнатися більше та слідкувати за подіями можна на офіційному сайті ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" на інформаційному порталі змагань http://steam.accord-group.com/

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів змагань:

Кучеровська Вікторія Олександрівна (т. 098-079-68-07), Viktoriva.Kucherovskava@accord-group.com),

Булавська Лариса Геннадіївна (т. 096-874-35-91), stemosvita@gmail.com.

Comments