Про можливість участі у безкоштовних мовних онлайн-таборах GoCamp Online влітку 2021 року.

опубліковано 20 трав. 2021 р., 04:24 Лілія Бойко

Громадська організація «Глобал Офіс» з метою популяризації вивчення іноземних мов учнями закладів загальної середньої освіти запрошує заклади освіти Київської області до участі у безкоштовних мовних онлайн-таборах GoCamp Online влітку  2021 року.

Реєстрація відкрита для таких програм:

 Creative Camp (Online). Під час програми табору учасники будуть спілкуватися іноземною мовою з волонтерами та менторами програми, стануть справжньою проєктною командою та вивчатимуть, як застосовувати креативні технології для втілення своїх унікальних ідей. 

Новий формат табору, який складатиметься з двох частин: 

28 червня - 9 липня: таборова програма, під час якої учасники розвинуть свої креативні навички, вивчать різноманітні креативні інструменти.

12 - 23 липня: менторська програма для тих команд, які будуть зацікавлені в роботі над своїми проєктами з експертами Snap. Команда учнів отримає досвід створення креативних проєктів із менторами - експертами у різних сферах.

Мова табору: англійська .

Вік учасників: 13-15 років.

French Camp (Online). Табір для тих, хто вивчає французьку мову. Під час програми учасники зануряться у світ франкофонії через спілкування французькою мовою з її носіями з різних країн світу.

28 червня - 9 липня.

Мова табору: французька.

Вік учасників: 13-15 років.

Для участі в програмах необхідно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school до 23 травня 2021 року. Участь у проєкті є безкоштовною.  

Детальна інформація про програми за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/

У разі питань і уточнень, звертайтесь за номером +380678146417 або на eлектронну адресу: join@goglobal.com.ua

Просимо довести інформацію до керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів іноземної мови та сприяти участі закладів освіти у зазначених програмах. 

Comments