Програми підвищення кваліфікації педпрацівників та керівників ЗЗСО Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”

опубліковано 31 трав. 2021 р., 11:07 Лілія Бойко   [ оновлено 31 трав. 2021 р., 11:12 ]


Сертифікати цієї програми дійсні для проходження атестації педагогів

Цикл курсів "30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина" на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus

Курс "Стартуємо до успішної школи". Курс створений для вчителів і директорів, які прагнуть виховати активних сучасних школярів; для батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; для всіх, хто дбає про розбудову сильної шкільної громади.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (315 Kb)


Курс "Секрети успішних директора і директорки"Курс створений для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників. Він також може зацікавити вчителів, які прагнуть виховати активних відповідальних школярів; батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; і всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.

Обсяг курсу: 24 години (0,8 кредиту ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (318 Kb)


Курс "Успішне вчителювання – прості рецепти на щодень". Курс створений для вчителів та вчительок закладів загальної середньої освіти. Він також може зацікавити батьків, які хочуть розуміти, що відбувається у сучасній школі, та всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації  (223 Kb)


Курс "Школа та громада для дитини". Курс створений для шкільних адміністрацій, педагогів-організаторів, вчителів, яким цікаво впроваджувати навчальні проєкти в громаді. Також курс може зацікавити батьків та представників громадських організацій, які працюють в сфері освіти й зацікавлені налагодити співпрацю із закладами освіти.

Обсяг курсу: 18 годин (0,6 кредиту ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (288 Kb)


"Створення демократичного освітнього середовища: загальношкільний підхід"

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів загальної середньої освіти до реалізації принципів автономії школи, творчої свободи вчителя, розбудови якісного освітнього середовища на засадах демократії та поваги до прав людини.

Завантажити опис програми (210 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

"Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в закладі загальної середньої освіти. Педагогічна майстерня"

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа".

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Цей інноваційний курс спрямований на навчання цілого педагогічного колективу освітнього закладу за допомогою засобів дистанційного навчання та виконання завдань на місці, без відриву від робочого процесу. Курс доступний для педагогів із шкіл-учасниць інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти"

Завантажити опис програми (462 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


"Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в на рівні базової школи. Проєктний підхід"

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Боярчук О., Донець О., Королюк С., Микитюк Л., Чушак Х.

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Метою програми є підготовка педагогічних працівників до реалізації положень концепції "Нової української школи" на рівні базової середньої освіти, зокрема, до розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей через проєктний підхід.

Завантажити опис програми (251 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

"Розбудова демократичного середовища в освітньому закладі (практичне втілення освітньої політики)"

Розробники: координатори програми "Демократична школа" Донець А.С., Сабор І.В., к.п.н. Чушак Х.Я., Шинаровська О.Б.; тренерська мережа Програми.

Програма розроблена Центром освітніх ініціатив у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України та фінансування МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів освіти, спрямована на засвоєння принципів побудови якісного демократичного освітнього середовища відповідно до нововведень, що здійснюються у процесі реформування української школи, та кращих європейських практик, а також на практичне втілення цих принципів на базі закладу освіти.

Завантажити опис програми (219 kb)

Comments