Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» – те, чого потребує Нова українська школа

опубліковано 26 жовт. 2020 р., 02:35 Олена Гайдаєнко
Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» (Проєкт) упроваджується з 2012 року за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Виконавцем Проєкту є Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» у партнерстві з Міністерством освіти та науки України (МОНУ). Метою Проєкту є навчання дітей та підлітків житлово-комунальній грамоті та формування у них навичок енергоощадливої поведінки. Навчання відбувається за допомогою безкоштовної інноваційної онлайн-програми дистанційного навчання

Участь у Проєкті передбачає опанування дітьми та учнівською молоддю онлайн-курсів за вибором, схвалених МОН України для використання в навчальних закладах:

➢ «Мій енергоефективний будинок» – курс для 4-го класу, метою якого є формування житлово-комунальної та енергоекологічної грамотності учнів початкової школи. Курс розроблений таким чином, аби полегшити сприйняття матеріалу за рахунок навчальних заходів, які позитивно впливають на емоційний стан дітей, сприяють формуванню соціально важливих компетентностей, розвитку уяви, креативності, мислення, концентрації уваги.

➢ «Основи енергопостачання та енергозбереження» – курс для 6-8 класів, головною метою якого є виховання свідомого і відповідального майбутнього споживача теплової та електричної енергії, який розуміє проблеми енергопостачальних підприємств та підтримує їх своїми діями: зберігає і раціонально використовує теплову та електричну енергію, своєчасно сплачує за отримані послуги;

➢ «Абетка з основ житлово-комунального управління» – курс для 9-11 класів, який формує навички ресурозбереження та раціонального споживання житлово-комунальних послуг. Практичний компонент курсу побудований у формі ділової гри «Розумний будинок» – віртуального багатоквартирного будинку, де кожен учень має своє житло і виконує роль співвласника. Цей курс сприяє командній роботі та формуванню свідомого власника житла, який досягає економії енергоресурсів за рахунок реалізації енергоефективних заходів та управління будинком через створення ОСББ.

Запрошуємо навчальні заклади та учнів взяти участь у Проєкті, зареєструвавшись за посиланням http://energyschool.org.ua/, та зробити свій внесок в енергонезалежність країни!

Про проєкт

Інформаційна листівка проєкту

Comments