Олімпіада з природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»

опубліковано 26 лют. 2019 р., 23:41 Олена Гайдаєнко
Факультет природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошує до участі в Олімпіаді з фізики, хімії та біології для вступників 2019 року. Олімпіада відбуватиметься на факультеті природничих наук у два тури: дистанційний та очний. 
Дистанційний тур
Учасники дистанційного туру Олімпіади мають виконати завдання та надіслати його відповідній предметно-методичній комісії не пізніше 18 березня 2019 року 
Для цього необхідно:
1) ознайомитись із завданнями Олімпіади з обраного предмета,
2) зареєструвати заявку про участь у І турі Олімпіади, обов’язково вказавши своє ПІБ, домашню адресу, назву закладу освіти (область, населений пункт, номер навчального закладу, клас), номер контактного телефону та електронну адресу,
3) надіслати на поштову або електронну адресу відповідної предметно-методичної комісії чи доставити іншим способом на факультет природничих наук виконане державною мовою й оформлене в зошиті завдання.
Контакти для листування:
Національний університет «Києво-Могилянська академія», факультет природничих наук, вул. Г. Сковороди, 2 м. Київ 04070, Україна
Електронна адреса предметно-методичних комісій з предмету:
- фізика ( okshevtsova@gmail.com)
- хімія ( v.konovalova@ukma.edu.ua)
- біологія ( a.navalihina@gmail.com)
Завантажити завдання дистанційного туру з:
фізики
хімії 
біології 

Очний тур 
Очний тур Олімпіади відбудеться на базі факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» 25 березня 2019 року.
До участі в II турі (очний) Олімпіади допускаються учасники, визначені членами предметно-методичних комісій за результатами І туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 75 % балів. 
Учасникам очного туру олімпіади треба мати при собі:
• паспорт,
• учнівський квиток (або довідку з навчального закладу з фото),
• ручку, калькулятор.
 
Переможцям ІІ туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів, будуть нараховані додаткові бали до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку вступного конкурсного балу до Національного університету «Києво-Могилянська академія» на факультет природничих наук.
 
Участь в олімпіаді - крок до вступу на факультет природничих наук!
Comments