Невдовзі – в НАУ Наукова екологічна школа!

опубліковано 17 лист. 2020 р., 01:12 Олена Гайдаєнко

18 листопада 2020 року о 14.00 Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом екологічної безпеки інженерії та біотехнології Національного авіаційного університету проводить осінню сесію Наукової екологічної школи для учнівської молоді. Долучитися можуть усі бажаючі школярі. Захід безкоштовний. Програмою заходу передбачено лекцію «Хімія і Біологія як екологічні складові авіації». Лектор – Новоселов Євген Феофанович, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та хімічної технології Факультету екологічної безпеки інженерії та біотехнології НАУ.

Безпечне екологічне середовище та збереження природних структур залежить від формування в молодого покоління соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості, у результаті яких вони дбайливо й відповідально ставитимуться до довкілля, усвідомлюючи важливіcть сталого розвитку для збереження довкілля й розвитку суспільства. Про заходи екологічної безпеки в авіації, методи хімічного та біологічного досліджень забруднення навколишнього середовища, а також заходи щодо їх усунення та збереження довкілля - про це та інші цікаві речі ви дізнаєтеся на засіданні Наукової екологічної школи. НАУ.

Не зволікайте! Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj99o0efDY4orYIGn6o46_CUfGtS9Zospb2J7qDeghqMwmQw/viewform

Формат проведення школи – онлайн-лекція на платформі ZOOM.

Підключиться до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/9488278889?pwd=SEdpRVFMYTZuMjRZMkoxUTdjZ21sQT09

Ідентифікатор конференції: 948 827 8889

Код доступа: 9YWddH

Модератор - Інститут інноваційних освітніх технологій, Центр обдарованої учнівської молоді НАУ. Довідки: (044)406-72-09, e-mail: obdarovana@nau.edu.ua

https://www.facebook.com/obdarovana

Comments