Міжнародна освітня ініціатива «Година коду» (Hour of Code)

опубліковано 27 лист. 2018 р., 03:32 Олена Гайдаєнко

3-9 грудня 2018 року в рамках тижня комп’ютерних наук пройде міжнародна освітня ініціатива «Година коду» (Hour of Code), що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів за допомогою проведення спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.

Дана освітня ініціатива стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код і відразу бачить результат своєї роботи. Наприклад, цього року організатори пропонують вирушити в мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Всі ігри та інструкції з проведення доступні онлайн.

Запрошуємо до участі навчальні заклади України, а також IT-спеціалістів, громадських діячів та публічних осіб провести свій відкритий урок «Годині коду – 2018».

Для цього необхідно:

  1. Зареєструвати ваш навчальний заклад. Посилання
  2. Обрати інтерактивний урок згідно з віком ваших учнів.
  3. Налаштувати комп‘ютерний клас для проведення уроку (учні також можуть працювати за одним комп’ютером в парах, або, при нестачі пристроїв, урок можливо транслювати на проектор).
  4. Надрукувати сертифікати для своїх учнів та опублікувати світлини вашого уроку у спільнотіфейсбук з хештегом «Годині коду – 2018».

Авторами «Години коду» є американська неприбуткова організація Code.org. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 100 мільйонів школярів зі 180 країн.

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою https://brainbasket.org/hoc/

Переглянути/Завантажити

Comments