Ментальна арифметика INDIGO

опубліковано 1 лют. 2018 р., 23:07 Катя Ярмак   [ оновлено 1 лют. 2018 р., 23:10 ]
     Всеукраїнська спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ – тепер і в Білій Церкві.

  За підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ запрошує школи міста Біла Церква до співпраці.

   Ментальна арифметика – це методика усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дітей від 5 до 14 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Місія “Indigo Mental Training Club” – внести якісні зміни у процес навчання та максимально розкривати потенціал дітей за допомогою інноваційних комп’ютерних програм.

Задля цього авторський колектив готовий провести майстер-класи для дітей та вчителів, а також співпрацювати з загальноосвітніми школами Білої Церкви. Просимо посприяти директорів шкіл міста щодо проведення організаційних заходів.

Як відомо, Рішенням №21.1/12-Г-593 від 21.08.2017р. Інституту  модернізації  змісту освіти Міністерства освіти і науки України комісією з інформатизації закладів було схвалено онлайн-платформу з ментальної арифметики розробки “Indigo Mental Training Club” та рекомендовано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України.

            Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://indigomental.com.ua.

         З питань співпраці, будь ласка, звертайтесь за телефоном (097)718-49-94 або e-mail: indigomental.bc@gmail.com.


Comments