Про проведення IV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів

опубліковано 4 жовт. 2017 р., 00:49 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 5 жовт. 2017 р., 03:12 ]

        Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів та БНВО «Ліцей-МАН»

        Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016 № 1626, у жовтні – листопаді ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова буде проведена IV Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів (умови проведення – на сайті man.gov.ua у розділі «Заходи, проекти»).

        До участі у заході запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів, учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Олімпіада пройде у два етапи: І – заочний, відбірковий (жовтень); ІІ – очний, фінальний (16-18 листопада). Список учасників фінального етапу (по 2 переможці заочного етапу від області та м. Київ) буде оприлюднено до 31 жовтня на сайті  man.gov.ua.

        Заїзд і реєстрація учасників фінального етапу – 16 листопада до 12.00 год. За адресою: м. Київ, Пуща Водиця, вул. Квітки Цисик, 14, МЦДНТ MANLab CampПід час реєстрації до оргкомітету подаються такі документи: копія наказу відповідного органу управління освітою про участь в олімпіаді, завірена копія свідоцтва про народження (паспорта), медична довідка-дозвіл на перебування у дитячому колективі. Від’їзд учасників – 18 листопада після 14.00 год.

        Витрати на проживання, харчування, екскурсійне та транспортне обслуговування учасників ІІ етапу здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України». Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника делегації здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Збереження життя та здоровя учасників забезпечують керівники делегацій.

Детальна інформація – за тел.: 0 (44) 483-05-57, 0(66) 438-06-62 (Наталія Легка), 0(67) 164-88-09 (Надія Адаменко); на сайті man.gov.ua у розділі «Заходи, проекти».

            Просимо проінформувати учителів та учнів щодо даного конкурсу та за бажанням узяти участь.

             Завідувач науково-методичного центру                                                                                                               Висторонський В.Г.                          

Переглянути/Завантажити
Comments