Конкурс на отримання нагороди для молодих науковців «Панацея молода»

опубліковано 10 січ. 2019 р., 06:22 Олена Гайдаєнко

3 метою популяризації науки та виявлення талановитої молоді для якомога раннього залучення її до наукової діяльності Національним фармацевтичним університетом у 2018 році запроваджено конкурс на отримання нагороди для молодих науковців «Панацея молода».

Основні завдання конкурсу:

– створення умов до реалзації наукового потенціалу талановитої молоді в умовах нашої держави;

– допомога молодим та обдарованим учасникам конкурсу визначити їх профорієнтаційний та науковий напрямок у майбутньому житті, а найкращим з них матеріальна допомога задля реалізації їх наукових планів та ідей;

– підтримка та сприяння науковому розвитку потенційних наукових кадрів для фармацевтичної та інших прогресивних наукоємних галузей.

Номінації нагороди «Панацея молода» в першу чергу присвячені комплексу фундаментальних наук, що певним чином вивчаються в рамках шкільної програми, й є підгрунтям для розвитку фармацевтичного сектору України, а саме: біологія, біотехнологя, здоров’я людини, хімія й екологія.

Для участі у І конкурсі було зареєстровано 168 молодіжних наукових робіт з різних осітніх установ з 19 областей України. Зокрема: в номнації «Біологія» 44 роботи; в номінації «Біотехнологія» 14 робіт, в номінації «Здоров’я людини» 42 роботи; в номінації «Хімія» 31 робота; в номінації «Екологія» 37 робіт.

Направлені роботи були опрацьовані та прорецензовані спеціалістами конкурсної комісії у відповідних до напрямку робіт галузях. За підсумками було обрано 20 переможців першого етапу конкурсу, а з них – 5 абсолютних переможців. Переможці кожної з номнацій отримували грошові призи в розмі 5000 грн. та унйкальні скульптури «Панацея молода», створені харківським майстром С. А. Г урбановим.

3 огляду на успішний досвід проведення конкурсу в 2018 році Національний фармацевтичний університет ініціює проведення в 2019 році ІІ конкурсу для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода».

Термін подачі наукової розробки на Нагороду ­­– до 20 березня 2019 року. Конкурс робіт на отримання Нагороди проводиться у два етапи:

заочний (з 21 березня до 1 квітня 2019 року); очний (10-12 квітня 2019 року).

На заочному етапі за результатами наукової експертизи здійснюється відбір наукових розробок для участі в очному етапі конкурсу.

На очному етапі передбачено усну доповідь конкурсанта. Очний етап проводиться на базі Національного фармацевтичного університету за рахунок сторони, що приймає.

Детально з умовами та порядком реєстрації на участь у конкурсі можна ознайомитись на сайті гри «Геліантус» (http://www.helianthus.com.ua) у розділі «Нагорода «Панацея молода».

Comments