Конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування

опубліковано 24 вер. 2020 р., 04:27 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 24 вер. 2020 р., 04:28 ]

08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвисити рівень компетентності споживачів щодо значення такого маркування і переваг більш екологічно кращих товарів позначених ним. Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо. Дуже важливо щоб громадяни розуміли як відрізнити перевірені екологічні маркування і перевагу позначених ними товарів для здоров’я та довкілля. Жива планета підтримує ініціативу міжнародної асоціації Global Ecolabelling Network, і у партнерстві з іншими організаціями проваджує інформаційно-просвітницьку кампанію до цього Дня. Конкурс є частиною цієї кампанії.

            Конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування проходить на освітній платформі Міносвіти по реалізації наскрізної змістовної лінії освіти «Екологічна безпека та сталий розвиток»: www.e-comon.org.ua

            Передбачає проведення заняття на тему «екологічне маркування» та інших шкільних заходів (вікторини, змагання, практикуми тощо). Строк виконання конкурсного завдання – до 01 листопада 2020 р.

Реєстрація конкурсантів до 01 жовтня. Онлайн реєстрація та детальніша інформація про Конкурс тут.

Призовий фонд в розмірі 50 000 грн. забезпечує ВГО «Жива планета». Переможці в додаткових номінаціях також отримають грошові премії та цінні призи. Урочисте вручення дипломів, премій і призів переможцям відбудеться у грудні (дату буде уточнено пізніше) під час вручення ЕКО-Оскарів на «ECОtransformation-2020» (Київ, Premier Palace Hotel)


Переглянути/Завантажити

Comments