Київ: можливості професійного розвитку для вчителів

опубліковано 22 бер. 2019 р., 03:00 Катя Ярмак
Добрий день, шановні колеги!
Прийміть, буль ласка, лист щодо можливості професійного розвитку педагогів Київської області (офіційний лист з деталями прикріплюємо).

26, 28 березня, 6, 13, 20 квітня, 10:00-17:00, м. Київ: практичні тренінги з розвитку критичного мислення учнів  для учителів початкової, основної-старшої школи та коледжів . 
Запрошуємо Вас та просимо сприяти поширенню інформації про цю можливість професійного розвитку педагогічних працівників:
■ 26 березнязапрошуємо учителів старшої школи, коледжів на практичний тренінг професійного розвитку “Методика навчання учнів курсу “Громадянська освіта”
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу:https://bit.ly/2RxAjWp

■ 28 березня:  запрошуємо вчителів основної-старшої школи, коледжів на практичний тренінг “Як навчати учнів аргументації та ефективного обговорення” (модуль 3)
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: https://bit.ly/2SXNcLl

■ 06 квітня: запрошуємо всіх учителів на практичний тренінг з розвитку критичного мислення “Мистецтво ставити запитання” 
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: https://goo.gl/Yu3mhV
■ 13 квітня запрошуємо учителів початкової школи Вашої області на тренінг “Використання проблемних запитань і графічних організаторів на уроках у початковій школі” (модуль 3).
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу:  http://www.criticalthinking.expert/najblyzhchi-podiyi/

■ 20 квітня запрошуємо учителів історії старшої школи на новий тренінг від Олени Пометун «Запитання та стратегії розвитку критичного мислення на уроці історії в старшій школі» (модуль 1-й)
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: https://bit.ly/2WJI8Mg
Учасниці/ки отримують по завершенню іменні сертифікати професійного розвитку з вказаними 8 годин навчання. Організатори не покривають витрат на проїзд та участь у тренінгу.
У вартість тренінгу включено: практичне навчання під керівництвом досвідчених тренерів, іменний сертифікат, кава-чай з тістечками на перервах – 460 грн.
Адреса проведення тренінгів:  Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (в приміщенні Інституту педагогіки НАПН України), 418 ауд., з 10.00 до 17.00.
Телефон для запитань і зв'язку: 097 528 66 34, Лариса Кузьменко
Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку  у 15 областях України. Навчання з нами вже пройшли близько 7 000 педагогів
Сайт НУШ радить Платформу для додаткової освіти. На відміну від онлайн-навчання і перегляду відеороликів, учителі отримають реальний досвід та навички роботи, що вже завтра застосують зі своїми учнями. Більшість часу присвятимо вправлянню у конкретних методах і прийомах, моделюванню уроку. Учасниці/ки побувають у ролі як учителів, так й учнів, щоб краще зрозуміти методику зсередини. 

Дякуємо і гарного дня!
Олена Харченко, менеджерка освітніх програм Освітньої платформи "Критичне мислення"
-- 
Освітня платформа  "Критичне мислення"
Comments