Керівнику навчального закладу!

опубліковано 6 лют. 2018 р., 01:25 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 6 лют. 2018 р., 02:31 ]

Згідно з графіком проведення захисту науково-дослідницьких робіт ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (лист департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.01.2017 № 12-01-13/227 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році») 10 та 11 лютого 2018 року відбудеться централізований довіз учнів/вихованців до місця проведення – Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації (с. Хотів, площа Паширова, 1).

Дата проведення

Наукові відділення

10 лютого

Історії

Філософії та суспільствознавства

Літературознавства, фольклористики

та мистецтвознавства

Мовознавства 

Наук про Землю 

Економіки

11 лютого

Технічних наук 

Комп`ютерних наук 

Математики

Фізики та астрономії

Хімії та біології

Екології та аграрних наук

Відправлення відбудеться о 8.30 від управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (вул. Тараса Шевченка, 122).

Реєстрація учасників конкурсу на базі Хотівськогг НВК із 9.30 до 10.30.

Початок захисту науково-дослідницьких робіт об 11.00.                 Керівник команди – Гайдаєнко О.А., 5-24-51, (068)0735764, (063)6995445.

10 лютого (субота)

 

Заклад

ПІП учасника

Заклад

ПІП учасника

 

БСШ № 1

Цаплюк Катерина

БНВК «ЗОШ №13-ДНЗ»

Ольшевська Маргарита

 

Гімназія 2

Ракитянська Ольга

Швень Юлія

 

Пилипенко Олександра

БНВО «Перша гімназія»

 

Жуленко Анжеліка

 

Токовенко Анастасія

Зубченко Катерина

 

БЗШ № 3

Єпіщенко Інна

Бортнік Юрій

 

БЗШ № 4

Кузьомко Анна Ангеліна

БНВО «Ліцей-МАН»

Шаповал Анастасія

 

Братусь Богдан

Троцько Анна

 

БЗШ № 6

Хоменко Анна

Козаченко Ростислав

 

Яковченко Марія

Плахотнюк Олександра

 

Коломієць Юлія

Колегіум

Дабіжа Марія

 

Рой Поліна

Прімова Антоніна

 

Ульянцева Юлія

Поліщук Тетяна

 

Зубович Антон

ЦТДЮ «Соняшник»

Ковіня Олександра

 

БСШ № 9

Корсун Едуард

 

Міцва-613

Комарова Марина

 

11 лютого (неділя)

Заклад

ПІП учасника

Заклад

ПІП учасника

БСШ № 1

Зінченко Катерина

БСШ № 12

Пушка Вікторія

Павлівський Денис

Чуприна Ірина

БЗШ № 4

Кулик Михайло

Огородніков Юрій

БЗШ № 5

Мельник Людмила

Мельник Анастасія

БЗШ № 6

Калашнікова Марина

Ширінова Сабіна

Сук Вадим

БСПМШ № 16

Лановська Наталія

Біленко Вікторія

Никоненко Анна

Кириченко Вікторія

Курносова Анастасія

Рибальченко Олександр

БЗШ № 18

Гончарук Олександр

БЗШ № 7

Валентенко Олександр

Соляник Єлизавета

Центр «Звитяга»

Гончар Катерина

БНВО «Ліцей-МАН»

Базак Каріна

БСШ № 9

Петренко Михайло

Войцехівська Маргарита

БЗШ № 11

Григор’єв Назар

Колегіум

Чічко Карина

БНВО «Перша гімназія»

Синякова Єлизавета

Лісовицька Олександра

Ладняк Людмила


Comments