Керівнику навчального закладу!

опубліковано 23 січ. 2018 р., 04:27 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 23 січ. 2018 р., 04:32 ]

Згідно з графіком проведення контрольних робіт із базових дисциплін ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (лист департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.01.2017 № 12-01-13/227 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році») 27 та 28 січня 2018 відбудеться централізований довіз учнів/вихованців до місця проведення – Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації (с. Хотів, площа Паширова, 1).

Відправлення відбудеться о 8.00 від управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (вул. Тараса Шевченка, 122).

Реєстрація учасників конкурсу на базі Хотівськогг НВК із 9.30 до 10.30.

Початок контрольних робіт об 11.00.                       Керівник команди – Гайдаєнко О.А., 5-24-51, (068)0735764, (063)6995445.

27 січня (субота)

 

Заклад

ПІП учасника

Заклад

ПІП учасника

 

БСШ № 1

Цаплюк Катерина

БНВК «ЗОШ №13-ДНЗ»

Ольшевська Маргарита

 

Гімназія 2

Ракитянська Ольга

Швень Юлія

 

Пилипенко Олександра

БНВО «Перша гімназія»

 

Жуленко Анастасія

 

БЗШ № 3

Єпіщенко Інна

Синякова Єлизавета

 

БЗШ № 4

Кузьомко Анна Ангеліна

Бортнік Юрій

 

Братусь Богдан

БНВО «Ліцей-МАН»

Шаповал Анастасія

 

БЗШ № 6

Хоменко Анна

Троцько Анна

 

Яковченко Марія

Колегіум

Дабіжа Марія

 

Коломієць Юлія

Прімова Антоніна

 

Рой Поліна

Поліщук Тетяна

 

БСШ № 9

Корсун Едуард

ЦТДЮ «Соняшник»

Ковіня Олександра

 

Міцва-613

Комарова Марина

 

28 січня (неділя)

Заклад

ПІП учасника

Заклад

ПІП учасника

БСШ № 1

Зінченко Катерина

БСШ № 12

Пушка Вікторія

Павлівський Денис

Чуприна Ірина

Гімназія 2

Токовенко Анастасія

Огородніков Юрій

БЗШ № 4

Кулик Михайло

Мельник Анастасія

БЗШ № 5

Мельник Людмила

Ширінова Сабіна

БЗШ № 6

Зубович Антон

Калашнікова Марина

БСПМШ № 16

Лановська Наталія

Сук Вадим

Никоненко Анна

Біленко Вікторія

Курносова Анастасія

Кириченко Вікторія

БЗШ № 18

Гончарук Олександр

Рибальченко Олександр

Соляник Єлизавета

БЗШ № 7

Валентенко Олександр

БНВО «Ліцей-МАН»

Козаченко Ростислав

Центр «Звитяга»

Гончар Катерина

Базак Каріна

БСШ № 9

Петренко Михайло

Войцехівська Маргарита

БЗШ № 11

Григор’єв Назар

Колегіум

Чічко Карина

БНВО «Перша гімназія»

Зубченко Катерина

Лісовицька Олександра

Ладняк Людмила

 


Comments