ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

опубліковано 5 квіт. 2021 р., 22:43 Олена Гайдаєнко

12-13 травня 2021 року відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», яка присвячена 70-річчю Льотної академії Національного авіаційного університетуНауковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, управлінці, студенти та працівники освіти, обговорюватимуть найактуальніші питання використання STEM-технологій у навчанні природничо-наукових дисциплін в закладах вищої освіти та загальноосвітніх навчальних закладах різного профілю. Програма конференції розрахована на два дні та поділена на панелі:

Наукова панель 1: Світовий досвід та перспективи розвитку викладання природничо-наукових дисциплін в контексті засад STEM-освіти.

Наукова панель 2: Інноваційні технології навчання природничих дисциплін в закладах загальної середньої освіти.

Наукова панель 3: Теоретико-методологічні аспекти формування STEM-компетентностей в процесі навчання студентів та учнів.

Наукова панель 4: Використання освітніх платформ для організації міжнародної проєктно-дослідницької STEM-діяльності.

Наукова панель 5: Фізико-математичні та інженерно-технічні дисципліни як фундаментальний складник розвитку STEM-освіти в закладах вищої освіти.

Наукова панель 6: Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та програмно-педагогічного забезпечення у навчанні природничо-наукових дисциплін за STEM-напрямами.

Обговорення напрямів роботи конференції буде проходити як в оffline, так і в оnline-режимах. Початок роботи заходу – о 10:00. Організатор конференції – Льотна академія Національного авіаційного університету (м. Кропивницький), співорганізатор – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». З умовами участі та вимогами до публікацій у збірнику матеріалів конференції можна ознайомитися за посиланням:  http://bit.ly/2PVTHRF.

 

Comments