ІІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини

опубліковано 29 жовт. 2019 р., 04:51 Олена Гайдаєнко

У жовтні-грудні 2019 року пройде ІІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини. Організаторами заходу виступають Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Турнір вже втретє буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності ініціативності і підприємливості. У змаганні зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗЗСО області та студенти ЗПТО.

Cередовищем турніру стане потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка отримала гриф МОН України. Ця компютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.

Керуючи створеною у ViAL+ компанією, учасник організовує роботу шістьох її відділів: виробничого, маркетингу і збуту, кадрів, бухгалтерії, фінансового та аналітичного. Головне його завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.

Таке змагання обдарованої молоді дає можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, спонукати до чіткого вибору професії, націлити на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, постійне формування і підвищення економічної грамотності.

 

Реєстрація відкрита до 23:59 13 листопада 2019 року за посиланням: https://forms.gle/tzBUDxgrvwVvLUm78 .

 

Основні дедлайни бізнес-турніру:

              до 13.11.2019 – реєстрація учасників;

              15.11.2019-07.12.2019 – відбірковий етап бізнес-турніру

              11-13.12.2019 – фінал бізнес-турніру 

Comments