ХVII обласний огляд-конкурс робіт учнівської молоді “Топоніміка й історія освіти рідного краю”

опубліковано 10 лист. 2017 р., 04:40 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 10 лист. 2017 р., 04:41 ]

    Пріоритетним напрямком в системі патріотичного виховання є формування у молоді  любові і дбайливого ставлення до рідної землі – своєї  «малої батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, рідної природи. Щоб по-справжньому любити рідний край, необхідно вивчати його природу, історію, мову, культуру. Саме краєзнавча робота повинна посісти важливе місце в діяльності кожного навчального закладу  з тим, щоб за допомогою краєзнавчих матеріалів сприяти вихованню у молоді почуття патріотизму, національної свідомості, високої моральності.

    З метою посилення патріотичного виховання та активізації пошуково-дослідницької роботи, відділом методики викладання географії, економіки та краєзнавства "Академія неперервної освіти"  у 2017/2018 навчальному році буде проведено ХVII обласний огляд-конкурс робіт учнівської молоді “ Топоніміка й історія освіти рідного краю ”. 

       Відповідно до умов проведення конкурсу роботи будуть оцінюватися за такими критеріями:
-     аргументоване доведення вибору теми дослідження з урахуванням власного внеску;
-     відповідність оформлення картки обліку мікротопонімів та звіту про історію освіти рідного краю згідно з  положенням про  огляд-конкурс;
 -     науковість роботи;
 -     повнота розкриття теми;
 -     грамотність;
 -     якість оформлення;
 -     якість наочних матеріалів та доцільність їх використання;
 -     перспективність розробки теми.

Переглянути/Завантажити

Comments