До уваги вчителів фізики! Запрошуємо Вас взяти участь у ВФК "Левеня - 2021".

опубліковано 9 лют. 2021 р., 00:41 Анна Чабаненко   [ оновлено 9 лют. 2021 р., 00:42 ]

   У 2021 році конкурс буде відбуватися дистанційно за допомогою онлайн платформи. Ви маєте можливість зареєструватись і зареєструвати своїх учнів. Реєстрація може бути здійснена вчителем (відразу за усіх учнів одноразовим платежем) або учнем самостійно (за себе), проте такі учні будуть теж автоматично відображатись, як учасники конкурсу у кабінетах вчителів. Таким чином у вчителя буде повний контроль за учасниками, що зареєструвались від його навчального закладу. Вчитель реєструється в систему один раз і повторювати її надалі (в наступні роки) буде не потрібно.

    Цього року запущено новий формату реєстрації і проведення конкурсу в зручнішій формі, який має великий ряд переваг насамперед для вчителів та учнів. 

   Взявши участь в конкурсі  учні зможуть  отримати додаткові знання під час розв’язування цікавих/творчих завдань. Учасників та переможців конкурсу чекають цінні призи (в тому числі можливість відвідати м. Львів, ставши учасником щорічної осінньої школи «Левеня – 2021». Благодійний внесок за участь у конкурсі 25 грн + 1 грн (комісія банку). Конкурс буде проведено з 16 березня (9.00) по 18 березня (18.00).

Реєстрація учнів (переглянути/завантажити) Реєстрація учителів (переглянути/завантажити)

Comments