До уваги вчителів біології!!!

опубліковано 21 січ. 2021 р., 05:59 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 21 січ. 2021 р., 05:59 ]

Шановні колеги! ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує активно працювати з юними біологами, застосовуючи нові форми та формати роботи запустивши два проекти:

1. Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології

для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

          До участі в Олімпіаді допускаються особи: 

  • які отримали повну загальну середню освіту,
  • є учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти,
  • мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

        Переможцям Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми: Біологія, Екологія, Біотехнології та біоінженерія, Садово-паркове господарство. Олімпіада буде проведена з використанням дистанційних технологій.

           Деталі на сайті Інституту за покликанням: https://biology.univ.kiev.ua/component/content/article/171-all-news/anonsy/2995-vseukrajinska-olimpiada-knu-z-biologiji.html?Itemid=437

2. Пілотний проект “Університет майбутнього” розрахований на учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, яким цікава сучасна біологія.

       Слухачі Університету будуть мати можливість послухати провідних фахівців-біологів, довідатись, що нового відбувається у царині біології. Планується проведення лекційних сесій, у вихідні дні, на безоплатній основі, з використанням дистанційних технологій.

        Деталі на сайті Інституту за покликанням: https://biology.univ.kiev.ua/component/content/article/171-all-news/anonsy/3005-do-uvagi-shkolyariv-startue-proekt-universitet-majbutnogo.html?Itemid=437

Comments