День Соборності України: старт обласної учнівської інтернет-конференції МАН

опубліковано 22 січ. 2019 р., 23:19 Олена Гайдаєнко
Мала академія наук учнівської молоді з нагоди 100-річчя Соборності України започатковує проведення інтернет-конференції «Україна соборна».  Конференція проводиться з метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвинутої демократичної європейської держави, консолідації історичної пам’яті нації.
 
Для участі у інтернет-конференції необхідно до 01.06.2019 року подати роботу на електронну адресу ivelva19@gmail.com  (контактна особа - Івашкіна Олена Василівна, методист Київського обалсного комунального позашкліьного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді») з поміткою «на інтернет-конференцію».
 
Підсумки інтернет-конференції буде підведено напередодні Дня Конституції України у червні 2019 року. За підсумками конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів. Усі учасники конференції отримають сертифікати.
 
 
Comments