Cемінар «Web-STEM-школа – 2017»

опубліковано 21 серп. 2017 р., 06:09 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 21 серп. 2017 р., 06:13 ]
З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті 
http://yakistosviti.com.ua

Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. 

На семінарі будуть представлені технології, необхідні для реалізації дидактичних принципів Нової української школи та формування у школярів ключових компетентностей, необхідних у ХХІ столітті.

Учасники зможуть отримати авторські методичні матеріали, безпосередні рекомендації, приклади, уроки, програми зі STEM-елементами. Вони матимуть можливість ставити запитання спікерам, оцінювати їхні матеріали, спілкуватися між собою, поширювати досвід. Організатори відзначають, що для них є дуже важливим зворотній зв’язок – вони очікують на коментарі на YouTube-каналі або Facebook-сторінках проекту «Якість освіти» та відділу STEM-освіти ІМЗО.

Крім того, у разі успішного виконання тестового завдання за підсумками курсу кожен слухач зможе отримати сертифікат.    Переглянути/Завантажити

Comments