Безкоштовні мовні онлайн-табори «GoCamp Online»

опубліковано 14 трав. 2021 р., 00:12 Лілія Бойко

Громадська організація «Глобал Офіс» із метою популяризації вивчення іноземних мов учнями закладів загальної середньої освіти запрошує заклади освіти Київської області до участі у безкоштовних мовних онлайн-таборах «GoCamp Online» улітку  2021 року.

Реєстрація відкрита для таких програм:

Creative Camp (Online). За цією програмою табору учасники будуть спілкуватися іноземною мовою з волонтерами та менторами програми, стануть справжньою проєктною командою та вивчатимуть, як застосовувати креативні технології для втілення унікальних ідей.

Новий формат табору, який складатиметься з двох частин:

28 червня – 9 липня: таборова програма, під час якої учасники розвинуть  креативні навички, вивчать різноманітні творчі інструменти.

12 – 23 липня: менторська програма для тих команд, які будуть зацікавлені в роботі над проєктами з експертами Snap. Команда учнів отримає досвід створення креативних проєктів із менторами – експертами в різних сферах.

Мова табору: англійська .

Вік учасників: 13-15 років.

French Camp (Online). Табір для тих, хто вивчає французьку мову. Під час програми учасники зануряться у світ франкофонії через спілкування французькою мовою з її носіями з різних країн світу.

28 червня – 9 липня.

Мова табору: французька.

Вік учасників: 13-15 років.

Для участі в програмах необхідно подати заявку до 23 травня 2021 року за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school. Участь у проєкті є безкоштовною.

Детальна інформація про програми за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/

У разі запитань і уточнень звертайтеся за номером +380678146417 або пишіть на eлектронну адресу: join@goglobal.com.ua.

Comments