Про безкоштовний семінар для вчителів англійської мови “Top tips to prepare learners for exam...and for the real life” у школу іноземних мов “Bright English” у місті Чернігів

опубліковано 18 жовт. 2019 р., 02:24 Лілія Бойко   [ оновлено 18 жовт. 2019 р., 02:24 ]
Вітаємо!
Вчителі міста Чернігова й не тільки! Запрошуємо вас 2 листопада на безкоштовний семінар для вчителів англійської мови “Top tips to prepare learners for exam...and for the real life” у школу іноземних мов “Bright English” у місті Чернігів.
Своїм досвідом та практичними порадами з вами поділиться спікер від Grade Education Centre (м.Київ) Анна Шовкалюк – вчитель загальної та бізнес англійської з 13-річним досвідом, має кваліфікації CELTA та Delta, cпікер багатьох конференцій та менеджер із бізнес-розвитку в освітньому центрі Grade Education Centre.
На семінарі ми розглянемо, як поєднати підготовку до іспитів та навички спілкування у реальному житті, а також практичні вправи та приклади, які допоможуть вам у викладанні англійської дорослим і підліткам.
Очікуємо вас 2 листопада о 13:00 за адресою м. Чернігів, пр. Перемоги 119а, Bright English School. Тривалість семінару – 1 година, після семінару всі учасники отримають сертифікат. Семінар безкоштовний, але потребує попередньої реєстрації. Зареєструватися на семінар можна за посиланням.
Comments