Анонс курсу "Зелене світло для Землі!" про відновлювану енергетику

опубліковано 20 трав. 2021 р., 22:46 Лілія Бойко

Ідеально, коли ранок починається з кави?

Не зовсім, адже перед тим, як ви вип’єте чашечку ароматної, спецтехніка збирає каву на плантаціях, вантажівки відвозять в порт, корабель пливе до України, а далі зерна обсмажують на потужних пічках. На це витрачається багато бензину, дизелю, мазуту та електроенергії. Це не заклик відмовитися від кави. Це заклик переходити на зелену енергетику! І саме про неї наш новий онлайн-курс «Зелене світло для Землі».
Після курсу ви знатимете, як впливає енергетика на зміну клімату, зможете аналізувати політичні виклики цієї галузі та зрозумієте, які кроки здійснюють Україна та світ, щоб перейти на відновлювану енергію. Усі матеріали будуть доступні для навчання 27 травня, зареєструватися можна тут.

Курс створено для
  • молоді, що цікавиться темою екології та енергетики;
  • учителів/-ьок, які викладають природничі науки;
  • викладачів/-ок курсів профорієнтації для молоді. 

Спікери/-ки
Юлія Усенко — голова Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку;
Максим Бабаєв — CEO платформи GetMarket;
Анна Богушенко — фахівчиня відділу енергетики ГО «Екодія».
Зареєструватися
Навчання складається з 4-х онлайн-модулів та тестів. Учасники та учасниці отримають сертифікат. Курс розробили Центр екологічних ініціатив «Екодія» та студія онлайн-освіти EdEra в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, яку здійснює Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Швеції. 
Comments