Інформаційні повідомлення

Всеукраїнський конкурс «Кращий STEM-урок»

опубліковано 24 черв. 2019 р., 23:17 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 24 черв. 2019 р., 23:27 ]

Oголошено набір заявок на Всеукраїнський конкурс «Кращий STEM-урок»! Якщо ви є педагогічним працівником державних закладів загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої, професійної (професійно-технічної) освіти, активно впроваджуєте інноваційні методики до STEM-викладання, маєте креативні ідеї для розробки нестандартних рішень, які б сприяли залученню дівчат та розкриттю їхнього потенціалу – цей шанс точно для вас! Мета конкурсу – популяризувати ідеї STEM-освіти через розробку інтегрованих уроків/заходів та заохочення педагогів застосовувати STEM-технології під час освітнього процесу.

Для участі необхідно до 23 вересня 2019 року заповнити заявку на сайті https://stem-lesson.info. Заявка включає реєстраційні дані та розроблену методологію уроку (тема уроку, мета, форма проведення, необхідне обладнання та сценарій проведення уроку, можливі й інші додатки).

Вперше Конкурс проводився у 2018 році. Вчителі з різних регіонів України запропонували розробку 329 індивідуальних та командних уроків. До фіналу було обрано 40 найкращих ініціатив, націлених на гендерно-чутливий підхід до викладання, застосування креативних та трендових методів у навчанні. Трансляцію з обрання переможців можна переглянути за посиланнями https://youtu.be/_qGQU0Y2HVw,https://youtu.be/YEl21ZKjrpIОрганізатори Конкурсу: CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA UkraineМіністерство освіти і науки УкраїниПартнери: Інститут модернізації змісту освіти МОН та громадська спілка STEM Coalition Ukraine, Інноваційні освітні технології. Більше інформації за посиланням https://stem-lesson.info.

До уваги керівників навчальних закладів!

опубліковано 20 черв. 2019 р., 01:40 Людмила Швень

Відповідно до листа МОН № 1/9-378 від 13.06.2019 «Щодо збору інформації про використання вчителями підручників і посібників з іноземних мов українських авторів у закладах ЗСО» на базі ІСУО та програми «КУРС:Школа» розпочався збір даних щодо використання вчителями підручників і посібників з іноземних мов.  
Просимо вас ознайомитися з інструкційним листом за посиланням: https://isuo.org/upload/forms_znz.pdf    та вебінаром щодо узагальнення інформації на сайті ІСУО за посилланням: https://www.youtube.com/watch?v=99cEfkqx_mY   та заповнити відповідні форми. 

Інформаційно-довідкові матеріали щодо хронології подій 2014-2019 років, які відбувалися в Автономній Республіці Крим та під час АТО

опубліковано 18 черв. 2019 р., 00:59 Олена Гайдаєнко

Міністерство освіти і науки України надсилає інформаційно-довідкові матеріали щодо хронології подій 2014-2019 років, які відбувалися в Автономній Республіці Крим та під час проведення антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил на Сході України.

Зазначені матеріали підготовлені Науково-дослідним центром воєнної історії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (автори В. М. Грицюк, О. О. Пашкова, О. І. Покотило, С. П. Сегеда, О. Л. Скрябін).

Просимо використовувати матеріали при проведенні відповідних виховних заходів, а також під час вивчення зазначених подій на уроках історії, семінарських заняттях тощо.

Без назви

опубліковано 14 черв. 2019 р., 06:01 Анна Чабаненко   [ оновлено користувачем Ольга Паламарчук ]

До уваги заступників директорів!

Повідомляємо, що електронна реєстрація педагогічних працівників області, які бажають бути  учасниками  майстер-класів і педагогічних студій відповідно до переліку пропозицій районів/міст/ОТГ  на 2019/2020 н.р. (лист КНЗ КОР «КОІПОПК» від 24 травня 2019 року № 01-13/594)

розпочинається 21 червня 2019 року о 10.00. за посиланням: https://sites.google.com/a/kristti.com.ua/opo_koipopk/

Для реєстрації потрібно вибрати майстер-клас або педстудію і заповнити форму.

Просимо сприяти вирішенню проблемних питань під час реєстрації, визначивши працівника, який технічно допоможе зареєструватися.

Терміново! Інформація про якість інтернет та закупівлю НКК

опубліковано 14 черв. 2019 р., 00:39 Антоніна Букач

Керівнику закладу освіти !!!
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради на виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації просить заповнити форми, що додаються, з метою доповнення інформації до збірника «Освіта Київщини в цифрах і фактах» (2018/2019 навчальний рік)
Просимо до 11.00 год. 18.06.2019 року заповнити форми. Обов’язково зміст заповненого узгодити з бухгалтерією.
Начальник управління Ю.Петрик

Навчання вчителів англійської мови для роботи в НУШ

опубліковано 3 черв. 2019 р., 05:27 Лілія Бойко   [ оновлено 3 черв. 2019 р., 06:03 ]

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15 січня   2018 року №34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи», повідомляємо про проведення тренінгів для вчителів іноземних мов, які викладатимуть англійську мову у 1-х класах з 2019/2020 навчального року.

Просимо сприяти участі вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти у тренінгах, які відбудуться на базі КОІПОПК 5, 6 та 7 червня 2019 року. Початок занять о 10.00

Список вчителів, які зареєструвалися на триденні тренінги
Пророк Наталія ОлександрівнаБЗШ №3 ім.Т.Г. Шевченка
Лісова Тетяна ІгорівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Білоцерківської міської ради Київської області

Трушківська Олена АнатоліївнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області

Нетреба Катерина Вікторівна Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6
Цибуліна Яна ВікторівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 6
Гребешкова Світлана ЛеонідівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 6
Волошина Юлія БогданівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області
Степаненко Олександр ПетровичБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області
Проценко Жанна ОлегівнаБілоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов*янських мов
Коваленко Олена ВолодимирівнаБілоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області
Семенова Світлана АнатоліївнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 
Маковецька Катерина ВолодимирівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №  20
Мордовенко Наталія ІгорівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №  20
Теплова Євгенія СергіївнаБілоцерківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа |-||| ст. N13 - ДНЗ"
Яремчук Любов ІванівнаБілоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевченка
Волошина Вікторія ВікторівнаБілоцерківська спеціалізована школа I-III ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Київської області.
Растєгаєва Наталія ІванівнаБілоцерківська спеціалізована школа I-III ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов
Бурлаченко Лада МиколаївнаБілоцерківська спеціалізована школа I-III ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов
Хіврич Юлія Василівна Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Бондаренко Ю.М.Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4
Пасічнюк Тамара НаумівнаБілоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім.М.О.Кириленка
Гладка Неллі ВолодимирівнаБНВО "Перша Білоцерківська гімназія-школа Iст."

1-10 of 555