Інформаційні повідомлення

 

Про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе

опубліковано 17 квіт. 2019 р., 06:06 Катя Ярмак

Результати олімпіад з основ науки серед випускників початкової школи

опубліковано 16 квіт. 2019 р., 05:30 Катя Ярмак   [ оновлено 17 квіт. 2019 р., 04:06 ]

Всеукраїнський конкурс від Pearson та Dinternal Education!

опубліковано 14 квіт. 2019 р., 22:43 Лілія Бойко

Якщо ви не бажаєте більше отримувати інформацію від Дінтернал Ед'юкейшн, ви можете відписатись від наших новин.
Download images
Шановні колеги, 

нагадуємо, що триває Всеукраїнський конкурс від Pearson та Dinternal Education! 

Переможець в кожній області України!
25 призів
Переможці отримають 
повне методичне забезпечення 
 автентичними підручниками видавництва Pearson 
на 2019-2020 навчальний рік на ваш клас!
Download images
ДЛЯ КОГО: Для вчителів англійської та учнів 6-8 класів.

КОЛИ: 11 лютого - 26 квітня. 
             Оголошення переможців - 30 квітня.


ЩО ПОТРІБНО: Розробити урок та план до нього на основі фотографій вашого регіону, зроблених вашими учнями.
Умови конкурсу
З нетерпінням чекаємо на ваші роботи!
Бажаємо всім натхнення для створення переможних робіт!

команда Дінтернал Ед’юкейшн та Пірсон

Global Teacher Prize Ukraine 2019

опубліковано 11 квіт. 2019 р., 23:46 Олена Гайдаєнко

З 11 квітня до 1 серпня триває реєстрація для участі в щорічній національній премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2019. Вчитель може податися самостійно або ж бути номінований учнями, батьками, колегами чи іншими небайдужими, які вважають його гідним визнання. Зареєструватися можна на офіційному сайті: http://globalteacherprize.org.ua 

Цього року переможець премії отримає рік безкоштовного навчання, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та головний грошовий приз – 250 000 гривень. Окрім того, цьогоріч вперше передбачено додатковий приз для школи, де працює переможець, – сучасну бібліотеку зі зручними робочими місцями та комп’ютерним обладнанням.

ХVІ міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

опубліковано 11 квіт. 2019 р., 23:43 Олена Гайдаєнко

Міністерство освіти і науки України  спільно з Українським інститутом  вивчення історії Голокосту «Ткума» проводять ХVІ міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

Історія Голокосту («Катастрофи», «Шоа»), що стала однією з найбільших трагедій в історії людства, є складовою частиною історії Європи та України. «Катастрофа фундаментально переглянула основи цивілізації, її безпрецедентний характер завжди буде мати всезагальне значення» – сказано в Стокгольмській Декларації 2000 р. Міжнародної конференції голів держав та урядів європейських держав – членів Ради Європи. Стокгольмський Форум прийняв рішення рекомендувати вивчення історії Голокосту в країнах Ради Європи, яке підтримала й Україна, яка першою на пострадянському просторі запровадила вивчення історії Голокосту в шкільному курсі історії. З 2011 р. Україна на державному рівні відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Інформація та умови проведення конкурсу на сайті Українського інституту  вивчення історії Голокосту «Ткума»

Лист МОН України від 10.04.2019 №1/9-240 “Про проведення конкурсу”

До уваги педагогічних працівників

опубліковано 11 квіт. 2019 р., 05:02 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 11 квіт. 2019 р., 05:05 ]

Освітня платформа "Критичне мислення" проводить тренінги професійного розвитку педагогічних працівників:
■ 13 квітня для вчителів початкової школи тренінг “Використання проблемних запитань і графічних організаторів на уроках у початковій школі” (модуль 3). 
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: https://bit.ly/2YMnw7k   
■ 20 квітня для учителів історії старшої школи новий тренінг від Олени Пометун
 «Запитання та стратегії розвитку критичного мислення на уроці історії в старшій школі» (модуль 1-й)
  Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: 
https://bit.ly/2FjQ6Ft
■ 04 травня для всіх категорій учителів Корисна субота – практичні майстер-класи від експерток Платформи “Критичне мислення”: “Як починати урок цікаво та ефективно”; “Запитання на уроці: як, навіщо і до кого”; “Оцінка VS самооцінювання: інструменти контролю чи розвитку?” 
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: 
https://bit.ly/2UFLBO2
■ 18 травня на новий практичний тренінг з розвитку критичного мислення для всіх категорій учителів “Мистецтво ставити запитання на уроці” від Олени Пометун
Реєстрація, програма й усі деталі тренінгу: https://bit.ly/2WTfuHW
  
Адреса проведення тренінгу:  Київ, вул. Січових Стрільців, 52 д (в приміщенні Інституту педагогіки НАПН України), 418 ауд., з 10.00 до 17.00. Телефон для запитань: (095)534-09-81, (068)229-22-41, Олена Харченко.

Щодо поліпшення умов надання позашкільної освіти в місті Біла Церква

опубліковано 6 квіт. 2019 р., 10:03 Лілія Бойко   [ оновлено 6 квіт. 2019 р., 10:07 ]

Шановні колеги, відділ позашкільної освіти та виховної роботи звертається до Вас із проханням допомогти провести опитування серед учнів та батьків Ваших закладів, організоване із метою вивчення ситуації щодо надання позашкільної освіти та пошуку можливостей покращення умов навчання дітей у закладах позашкільної освіти міста. 
Анкети анонімні, відсутні при'вязки до закладів, учнів, керівників. 

Надаємо посилання та коди для розміщення анкет на сайтах закладів, на сторінках у соціальних мережах.

https://forms.gle/WiQTg2Ur1DyL74br6   - анкета для батьків
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTn7glu3waKGIJenDUUVbxOuLUEO1YaA7GknhonqPL_ESzDw/viewform?embedded=true" width="640" height="5104" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Завантаження...</iframe>  - анкета для батьків

https://forms.gle/vUaBe8NTryywa5Wp8 - анкета учня
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8CSTXbcVKR2rC031CD78rxJcEAf3OB41A7YHnro7KH-A04g/viewform?embedded=true" width="640" height="5031" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Завантаження...</iframe>   - анкета учня 

Щиро дякуємо за співпрацю та розуміння і сподіваємося на Вашу підтримку та допомогу.

Рівень позашкільної освіти міста ‎(для батьків)‎

Анкета для учнів Позашкільна освіта в місті


Про участь у просвітницьких заходах Global Money Week Ukraine 2019

опубліковано 5 квіт. 2019 р., 06:30 Олена Гайдаєнко

У 2019 році проходитимуть освітні заходи в рамках «Global Money Week-2019».

Відзначення «Global Money Week» просвітницькими заходами вже восьмий рік поспіль проводиться Національним банком України за інформаційної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи», USAID DAI, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України.

Запрошуємо учнів та педагогічних працівників закладів освіти до участі у проведенні заходів у рамках Global Money Week.

До уваги вчителів закладів загальної середньої освіти, представників громадських організацій, фінансових установ та всіх охочих пропонуються навчальні та методичні матеріали, з якими можна ознайомитися на сайті:

http://globalmonevweek.bank.gov.ua/.

Рекомендуємо учасникам завантажити з вищезазначеного сайту й розглянути навчальні презентації з питань особистого фінансового планування, заощадження коштів та особливостей діяльності різних фінансових установ. Посилення інтерактивної складової навчального процесу пропонується за допомогою участі у виклику «Відлік часу до GMW Ukraine 2019», різноманітних іграх та розв’язуванні кросвордів на грошову тематику, а також тематичних онлайн-тестах на платформі Kahoot!, які можна проходити самостійно або перетворити на змагання в класі чи між класами.

Для забезпечення зворотного зв’язку та демонстрації активності у глобальних просвітницьких заходах у рамках Global Money Week, вчителі можуть повідомити Національний банк України про свою участь у заходах, заповнивши спеціальну форму звітності на сайті: http://globalmoneyweek.bank.gov.ua/,

або за посиланням: https://docs.google.eom/forms/d/e/lFAIpOLSeCh02nMlbG91vZ8Q4H52tbxvhXe NQOPIDU 6j vWdrj Y fmijzg/viewform, що безумовно сприятиме не тільки фінансовій просвіті населення України, а і формуватиме позитивний імідж країни в Європі та світовому геопросторі.

Контактні дані для довідок: Олена Тригуб: тел. 521-88-52, olena.trvhub@bank.gov.ua Наталія Забута: тел. 067-297-50-27nataliva.zabuga@gmail.com.

1-10 of 507