Інформаційні повідомлення


Керівникам закладів загальної середньої освіти

опубліковано Олена Гайдаєнко

Для оцінювання конкурсних робіт до науково-методичного центру управління освіти і науки (кабінет №7) 17 грудня на 15.00 запрошуються члени журі міського етапу XVIIІ обласного огляду-конкурсу учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю»: 

Стаднюк Ю.Ю.  учитель географії, БЗШ № 3;       

Познякова С.В. – учитель географії, БНВО «Ліцей-МАН»;

Середа О.І. – учитель історії та правознавства БЗШ №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова; 

Гончар Т.Б. – учитель історії, БЗШ №20.

Керівникам закладів загальної середньої освіти!

опубліковано Олена Гайдаєнко

Вручення стипендій за І семестр 2018/2019 навчального року від Благодійного фонду «Майбутнє країни» відбудеться 21 грудня 2018 року за адресою: Торгова площа, 10 (4 поверх):

9 клас – 12.30

10 клас – 13.00

11 клас – 13.30

Прохання представників фонду: стипендіатам приходити на визначений час.

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності»

опубліковано 11 груд. 2018 р., 01:32 Олена Гайдаєнко

Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Соборності України проводить Національний конкурс творчих робіт «Європейські цінності» до Дня Соборності України. До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти заклади вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 25.11.2018 по 22.01.2019. Прийом конкурсних робіт - до 15.01.2019. Оголошення переможців - 22 січня 2019 року.

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України, створення умов для її творчого зростання.
Пріоритетні напрямки Конкурсу: молодь про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом; європейські цінності; європейська інтеграція; європейська ідентичність України; інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net) або у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3), з позначкою «На Конкурс».
Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015 Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович, організатор institute2014@ukr.net

У разі реєстрації прохання повідомити методиста НМЦ Гайдаєнко О.А.

Міжнародний освітній проект “12 тижнів відповідальності”

опубліковано 11 груд. 2018 р., 01:30 Олена Гайдаєнко

Проект впроваджується благодійною організацією «Благодійний фонд «Відповідальні Земляни» для поширення глобальних цілей сталого розвитку та збереження планети. Ключовим завданням проекту є трансформувати свідомість дітей від мислення «споживачів» до модулі «творців», які будуть відповідати за своє майбутнє, майбутнє країни і планети. 
Учасниками можуть стати діти 5-17 років. Для цього необхідно заповнити анкету, надіслати відео заявку та бути готовим діяти.

Освітній проект для того щоб: 

 • навчити дітей бути відповідальними у кожній сфері свого життя; 
 • допомогти дітям пізнати та реалізувати свій потенціал, перебувати в гармонії зі своїм внутрішнім та зовнішнім світом;
 • поширити глобальні цілі сталого розвитку;
 • об’єднати дітей у всьому світі для збереження Планети;
 • здійснити обмін досвідом серед дітей в різних країнах світу
Після мотивуючого освітнього курсу саморозвитку діти створять свою історію про новий досвід набутий в проекті “12 тижнів відповідальності”. Історії, що доторкнуться до серця, будуть відзначені та представлені на виставці в Києві.

Для участі у проекті потрібно до 15 грудня 2018 року зробити три кроки: 

 1. надіслати відео заявку і фото,
 2. заповнити анкету,
 3. підтримати проект.
Детальна інформація та заявка за посиланням: https://goo.gl/zDoR6h

Прохання повідомити методиста НМЦ Гайдаєнко О.А. у разі реєстрації.

До уваги вчителів англійської мови!

опубліковано 6 груд. 2018 р., 10:06 Лілія Бойко

Шановні колеги, 12.12.18. щ 10.00 на базі КОІПОПК (І корпус, ІІ поверх, актова зала) в рамках коучінгу "Нова українська школа. Від гасла до реального втілення ідеї" відбудеться семінар для вчителів англійської мови, які викладають у початковій школі "Сучасні інтерактивні технології викладання іноземної мови у Новій українській школі".
Тривалість 1,5 години
Організатор: видавництво "Ранок"
Спікер: Світлана Губарєва

Запрошуємо по 2 вчителі англійської мови від закладу освіти. 

Після семінару всі учасники отримають сертифікати.

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»

опубліковано 6 груд. 2018 р., 05:53 Катя Ярмак

Шановні колеги! З метою консолідації зусиль, спрямованих на сталий розвиток громад в Україні, громадська організація «Розумне місто та екосистема» спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України, Інститутом модернізації змісту освіти МОН України та освітнім проектом «Е-schools» запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті», яка відбудеться 7-8 лютого 2019 року у м. Івано-Франківську у рамках ІІ Міжнародного господарського форуму «Смарт-місто та екосистема», в ході якого буде розглянута сучасна модель управління містом SMART CITY (розумне місто) на засадах передових знань та впровадження сучасних інформаційно- комунікаційних технологій.

Курс "Освітні інструменти критичного мислення"

опубліковано 6 груд. 2018 р., 04:10 Катя Ярмак

На Prometheus стартував курс «Освітні інструменти критичного мислення»
Запустився новий курс доктора педагогічних наук Сергія Терно «Освітні інструменти критичного мислення».
Ви довідаєтесь про три «стовпи» освіти: особистість освітянина, розвиток особистості учнів, взаємодію з учнями в процесі навчання. А також дізнаєтесь безпосередньо від фахівців, якими мають бути ідеали освіти, як навчати так, аби наша молодь стала успішною та щасливою та які рецепти «освітянського щастя» є в провідних країн світу. І це ще не все – практичні кейси, приклади й настанови, а також всі новітні підходи в українській освіті з перших рук!
Цей курс буде цікавий:
 • Вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, які бажають скористатися можливостями критичного мислення для проектування ефективного освітнього процесу.
 • Педагогам позашкільних навчально-виховних закладів, які прагнуть забезпечити стійкий інтерес школярів до занять.
 • Викладачам закладів післядипломної педагогічної освіти, які мають на меті поширювати інноваційні освітні технології серед освітян.
 • Викладачам закладів вищої освіти, які намагаються відшукати дієві стратегії взаємодії з аудиторією.
 • Освітнім тренерам, які хочуть змінити цінності педагогів та забезпечити сутнісні зміни в освітній системі України.
На цьому курсі ви навчитеся:
 • Мотивувати учнів до навчання та задовольняти їхні освітні потреби якнайкраще.
 • Використовувати екзистенціальний аналіз В. Франкла для гармонізації освітнього середовища та забезпечення власного емоційного добробуту.
 • Упорядковувати свою активність відповідно до важливості справ.
 • Використовувати стреси для власного особистісного та фахового зростання.
 • Створювати належні освітні умови для виховання успішних та щасливих людей.
 • Організовувати екологічний освітній процес.
 • Доцільно добирати засоби діагностики компетенцій учнів.

1-10 of 359