Інформаційні повідомлення

 

Інформація про розподіл та надходження підручників для 9 класу

опубліковано Людмила Швень

Cемінар «Web-STEM-школа – 2017»

опубліковано 21 серп. 2017 р., 06:09 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 21 серп. 2017 р., 06:13 ]

З 22 до 29 серпня 2017 року педагоги, методисти, науковці зможуть більше дізнатися про STEM-підходи в навчанні під час безкоштовного семінару «Web-STEM-школа – 2017». Він проходитиме дистанційно, в режимі off-line, щоб кожен міг долучитися в зручний для нього час. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши аплікаційну форму на сайті 
http://yakistosviti.com.ua

Що таке STEM, як створити STEM-середовище, які ресурси для цього потрібні, що таке проектна культура – на ці та інші запитання впродовж тижня відповідатимуть 20 експертів, практиків та вчителів-новаторів. Зокрема, йтиметься про впровадження STEM-підходів під час вивчення предметів природничо-математичного циклу, у дошкільній та початковій освіті, використання проектно-дослідної діяльності тощо. 

На семінарі будуть представлені технології, необхідні для реалізації дидактичних принципів Нової української школи та формування у школярів ключових компетентностей, необхідних у ХХІ столітті.

Учасники зможуть отримати авторські методичні матеріали, безпосередні рекомендації, приклади, уроки, програми зі STEM-елементами. Вони матимуть можливість ставити запитання спікерам, оцінювати їхні матеріали, спілкуватися між собою, поширювати досвід. Організатори відзначають, що для них є дуже важливим зворотній зв’язок – вони очікують на коментарі на YouTube-каналі або Facebook-сторінках проекту «Якість освіти» та відділу STEM-освіти ІМЗО.

Крім того, у разі успішного виконання тестового завдання за підсумками курсу кожен слухач зможе отримати сертифікат.    Переглянути/Завантажити

Вчителям аглійської мови. Інформуємо про заходи від видавництва "Макміллан" на серпень.

опубліковано 19 серп. 2017 р., 00:54 Лілія Бойко

Шановні колеги!

Інформуємо про заходи від видавництва "Макміллан" на серпень.

1. 29 серпня - Macmillan Online Conference (Україна): "Готуємось до нового навчального року: нові Програми 5 - 9 та 10 - 11 класи. Методичні рекомендації". презентатор - Інна Нестоїтер, методист видавництва. Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи".

2. 30 серпня - Macmillan Online Conference за участю міжнародних презентаторів спеціально для українських вчителів: "Macmillan Online Conference"

14.00 - 14.45: Jeanne Perret,  "Teaching Children in the Kindergarten"

15.00 - 15.45: Anna Parr, "Young Learners: Developing Basic Communication Skills Based on "Way Ahead for Ukraine" Grade 1".

16.00 - 16.45: Marta Rosinska, "Teaching Lexical Accuracy to Do Well in Exam"

Деталі та реєстрація на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи".

3. Пропонуємо відео-привітання вчителям України від автора підручника "Way Ahead" - Mary Bowen з нагоди виходу підручника "Way Ahead for Ukraine".

4. Як завжди, ми підготували для Вас корисні матеріали для уроків - ідеї щодо використання сучасних технологій під час навчання англійської мови від ресурсного сайту для вчителів onestopenglish.com

Слідкуйте за новинами видавництва на нашому сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

З повагою,

команда "Макміллан"

With Learners for Life!

Всеукраїнська педагогічна конференція

опубліковано 17 серп. 2017 р., 23:00 Олена Гайдаєнко

18 серпня 2017 року о 10:30 Освітній портал “Педагогічна преса”  у режимі онлайн транслюватиме Всеукраїнську серпневу конференцію педагогічних працівників, що відбуватиметься за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Говоритимуть про реформу загальної середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти. Також будуть презентовані оновлені навчальні програми для 5-9 класів та інформація щодо підготовки навчальних закладів до 2017/2018 навчального року.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на сторінці освітнього порталу “Педагогічна преса”. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Серпневі он-лайн вебінари НАПН України

опубліковано 16 серп. 2017 р., 23:45 Олена Гайдаєнко

Шановні педагогічні працівники! 28-31 серпня Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он-лайн трансляції для вчителів з усіх навчальних предметів. Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН Украіни, буде висловлено поради вчених Академіі щодо реалізації концепції "Нова українська школа", оновлених навчальних програм для 5-9 класів, подано коментарі до змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчального року, ознайомлено освітян із новітніми результатами науково- педагогічних досліджень. Просимо педагогічних працівників зареєструватися  і взяти участь у роботі веб-конференції!

Керівнику навчального закладу!

опубліковано 11 серп. 2017 р., 00:36 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 11 серп. 2017 р., 00:37 ]

Просимо подати до 17 серпня списки претендентів на стипендію міського голови "Обдарованість" за формою, що додається, на електронну адресу Гайдаєнко О.А. geograf204@gmail.com 

Шості Київські педагогічні читання

опубліковано 4 серп. 2017 р., 01:57 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 4 серп. 2017 р., 02:00 ]

Запрошуємо педагогічних працівників до участі у роботі Шостих Київських педагогічних читань на тему "Сім`я - лоно людської культури". Захід відбудеться 18 серпня 2017 року з 9.00 до 18.00 в рамках серпневих педагогічних конференцій, які проводить Київський Університет імені Бориса Грінченка на базі Київського Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57). 

Гранти FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017-2018 навчальному році

опубліковано 3 серп. 2017 р., 22:36 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 3 серп. 2017 р., 22:38 ]

У 2017 році Україна стала однією з країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках Меморандуму про співпрацю спільно з ГО «Інноваційні освітні технології» проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів. Загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади державної форми власності можуть подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес із вересня 2017 року. Переглянути/Завантажити

1-10 of 169