Інформаційні повідомлення


Про опитування вчителів англійської мови

опубліковано Лілія Бойко

Шановні колеги!
Міністерство освіти і науки України повідомляє про підписання меморандуму з Британською Радою в Україні щодо реалізації проекту "Future English". Проект зорієнтовано на дослідження рівня володіння англійською мовою учнями старших класів шляхом проведення тестування та аналізу потреб вчителів англійської мови шляхом опитування та спостереження.
Відповідно до першого етапу реалізації цього проекту заплановано проведення дослідження щодо потреб вчителів англійської мови, які викладають у 5-11 класах.
Просимо повідомити вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти щодо необхідності заповнення опитувальника до 22 листопада включно англійською або українською мовами за посиланнями. 

https://www.surveymonkey.com/r/UkraineSAT2019 - опитування англійською мовою


https://www.surveymonkey.co.uk/r/UKUkraineSAT2019 - опитування українською мовою

Методичні рекомендації щодо умов проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2019/2020 навчальному році

опубліковано 19 лист. 2019 р., 06:12 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 19 лист. 2019 р., 06:27 ]

В олімпіаді беруть участь учні 7 – 11 класів. За бажанням учасник має право на загальних засадах брати участь у змаганнях серед учнів старших (порівняно з класом (курсом) фактичного навчання) класів (курсів) у межах визначених вікових груп. Просимо забезпечити учасників олімпіади довідковими матеріалами: періодичною системою хімічних елементів (коротка та довга форми) (додаток 1),  таблицею розчинності кислот, основ, солей та рядом активності металів (додаток 2)При розв’язуванні розрахункових задач кожен учень має право користуватися непрограмованим калькулятором.

Міжнародний конкурс із підприємництва Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

опубліковано 15 лист. 2019 р., 06:38 Олена Гайдаєнко

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний фонд ICEPР проводить національний відбір Всесвітнього конкурсу для молоді від 14 до 17 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, заснованого в університеті штату Делавер , США. 
Мета конкурсу - надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та  цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності. 

Онлайн-лекції "Науково-дослідницька діяльність учнівської молоді: актуальні напрямки та технології проведення й оформлення досліджень"

опубліковано 15 лист. 2019 р., 06:37 Олена Гайдаєнко

Протягом листопада-грудня 2019 року для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти - слухачів територіальних відділень МАН України та педагогів, які працюють із цією категорією учнів, транслюватиметься цикл онлайн-лекцій "Науково-дослідницька діяльність учнівської молоді: актуальні питання та технології проведення й оформлення досліджень". 

Трансляція онлайн-лекцій відбудеться на каналі Youtube за адресою: https://www.youtube.com/channel/UCYuSOnslv-DHD6_7v7JZASA  згідно з графіком:

Назва лекції

Доповідач

Період трансляції

1.

Навчально-тренінгове заняття «Учнівська науково-дослідницька робота: крок за кроком»

Терехова ЛюбовВолодимирівна, керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат філософських наук

18.11.2019 – 24.11.2019

2.

Лекція-дискусія з питань дотримання академічної доброчесності

Павлова Дарина Михайлівна, кандидат соціологічних наук

22.11.2019 – 28.11.2019

3.

Технології проведення й оформлення учнівських наукових досліджень у відділенні наук про Землю

Довгань Андрій Іванович, керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат географічних наук, доцент

27.11.2019 – 03.12.2019

4.

Соціологія як наука. Предмет і функції соціології

Павлова Дарина Михайлівна, кандидат соціологічних наук

02.12.2019 – 08.12.2019


Просимо після перегляду онлайн-лекції надати на електронну адресу geograf204@gmail.com інформацію про учнів, які її прослухали, за наведеною формою. 

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості»

опубліковано 15 лист. 2019 р., 06:35 Олена Гайдаєнко

У 2020 році Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості" відбудеться у номінації «Керівник гуртка-2020» за такими напрямами позашкільної освіти:

«Керівник гуртків військово-патріотичного напряму позашкільної освіти»;

«Керівник гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти» (наукові відділення «Фізика і астрономія», «Математика», «Технічні науки»);

«Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» (лісівничий профіль);

«Керівник гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти» (інформаційно-технічний та виробничо-технічний профілі);

«Керівник гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» (вокальний профілі).

Переглянути/Завантажити

І Всеукраїнська науково-практична конференція «Музейна педагогіка в науковій освіті»

опубліковано 13 лист. 2019 р., 07:29 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 13 лист. 2019 р., 07:34 ]

28 листопада 2019 року у м. Києві на базі Національної академії педагогічних наук України, відбудеться І Всеукраїнська науково-практична конференція «Музейна педагогіка в науковій освіті». Організатори заходу: Національна академія педагогічних наук України, Національний центр «Мала академія наук України», Громадська організація «Асоціація громадських музеїв України».

Напрями роботи конференції:  

        - Сучасний погляд на музейну педагогіку. 

        - Нові підходи в педагогічній діяльності музеїв України.  

        - Центри науки як простір впровадження наукової освіти. 

        - Роль та перспективи розвитку музейної педагогіки в позашкільній освіті. 

        - Правове регулювання музейної справи.

Місце проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52 «А» (Президія НАПН України), Конференц-зала. Початок роботи конференції: 28 листопада 2019 року о 10.00 год. Реєстрація учасників – з 9.30 год.

Інформаційне повідомлення

Національний відбір до найбільшого екологічного конкурсу у світі «Genius Olympiad 2020»

опубліковано 12 лист. 2019 р., 07:07 Олена Гайдаєнко

«Genius Olympiad» є найбільшим і найпрестижнішим конкурсом наукових екологічних проєктів для школярів, у якому щорічно беруть участь понад 80 країн світу і який проводиться у м. Освего (США).

До участі у конкурсі запрошуються учні – члени МАН 9–11-х класів, які володіють англійською на рівні, достатньому для презентації своїх проєктів (наявність сертифікату буде перевагою). Обов’язковою умовою участі є наявність дійсного закордонного біометричного паспорту, термін дії якого закінчується не пізніше, ніж за 6 місяців на момент проведення конкурсу.

Секції:

  • «Робототехніка» – демонструє роль інженерії у розв’язанні глобальних екологічних проблем;
  • «Мистецтво» – підвищує екологічну свідомість за допомогою музики й образотворчого мистецтва;
  • «Креативне письмо» – поширює знання про глобальні екологічні проблеми в літературі;
  • «Наука» – розв’язує проблеми екології за допомогою наукових знань та методів;
  • «Бізнес» – розвиває екологічну свідомість бізнесу і просуває ідеї зеленої економіки.

Для участі у національному відборі необхідно заповнити заявку і завантажити мотиваційне відео англійською до 20 грудня 2020 року.

Детальніше:

jasuselection@man.gov.ua

Genius Olympiad 2020

1-10 of 308