Оголошення


STEAM-майстерка з EdPro”Довгий хвіст”

опубліковано 16 квіт. 2021 р., 04:17 Олена Гайдаєнко

В рамках ініціативи STEM-весна 2021 та “STEM-тиждень – 2021” буде проходити безкоштовний вебінар для вчителів закладів освіти “Довгий хвіст” STEAM-майстерки з EdPro”.

Захід відбудеться 29 квітня о 15.00 на платформі ZOOMЗареєструватися до участі можна за посиланням: https://forms.gle/fuJ1nScr6cjWVEnN6

Обласна науково-практична конференція «Треті краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича»

опубліковано 16 квіт. 2021 р., 04:15 Олена Гайдаєнко

22 квітня 2021 року КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проводить в онлайн режимі обласну науково-практичну конференцію «Треті краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича» з теми «Київщина: історія рідного краю». Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі краєзнавчих читань. Форми участі – очна та заочна (захід сертифікований). 

Захід відбудеться в онлайн форматі на платформі Zoom: https://us02web.zoom.us/j/87656629261?pwd=Q1FURlUzSlVVSEUrWGt5d1lZTkxwQT09

Ідентифікатор конференції: 876 5662 9261  Код доступа: 0422

Напрями роботи конференції

 1. Пам’ятки історії та культури Київщини (історичні, археологічні, архітектурні, мистецтвознавчі).
 2. Культурно-освітні та етнічно-історичні процеси в регіоні.
 3. Видатні постаті в історії Київщини (відомі педагоги та меценати, науковці, літератори, музиканти, архітектори та інші відомі особистості регіону).
 4. Історія освіти Київської області (від найдавніших часів до сьогодення).
 5. Героїзм і трагедія захисників рідного краю: «Герої не вмирають!» ( нариси про учасників бойових дій та волонтерів, які захищають країну на сході України) .
 6. Репресовані діячі освіти та культури: жертви політичного терору (1929-1950 рр).

 Учасники: До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, аспіранти і здобувачі, працівники регіональних методичних служб, наукових лабораторій, керівники освітніх установ і закладів освіти, педагогічні працівники, краєзнавці та працівники музеїв Київщини.

 Календар конференції:

 • подання заявок – до 10 квітня 2021 року;
 • подання тез і статей у електронному варіанті – до 30 травня 2021 року.

Оргкомітет планує видати збірку матеріалів за підсумками роботи конференції. Електронні версії тез, доповідей та заявки (форма заявки додається) про участь у конференції просимо надсилати на електронну адресу оргкомітету: E-mail: museum_koipopk@ukr.net

Контактна особа: Ольга Пількевич, методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», тел. роб. 04563-5-04-41 (111), моб. 096 937 25 95.

Додаткова інформація про проведення конференції та заявка

Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави»

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 22:25 Олена Гайдаєнко

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» проходитиме ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави». Мета конкурсу – розвиток учнівської молоді шляхом здійснення творчого наукового пошуку в царині вирішення проблем розбудови української держави. До участі запрошуються учні 9-11 класів закладів повної загальної середньої освіти України.

Умови проведення та участі у конкурсі додаються.

ВЕБІНАР для вчителів англійської мови “EXAM SUCCESS WITH ZNO LEADER FOR UKRAINE”

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 04:54 Лілія Бойко

 • 15.04.2021


Date: 22 April 2021
Time: 16.00-17.00
Topic: “Exam success with ZNO Leader for Ukraine”
Speaker: Anna Gez, MM Publications Consultant

Learn everything you need to know about exam preparation with ZNO Leader for Ukraine.

Реєстрація


Всеукраїнський конкурс «Школа – джерело талантів»

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 04:50 Олена Гайдаєнко

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України спільно з Національним центром «Мала академія наук України» для вивчення стану роботи закладів загальної середньої освіти з обдарованою та талановитою молоддю України продовжує проведення Всеукраїнського конкурсу закладів освіти по роботі з обдарованими учнями  «Школа – джерело талантів». До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи закладів освіти усіх типів і форм власності, в яких проводиться систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю. Головною метою конкурсу є створення всеукраїнської мережі закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми та молоддю, підвищення ролі й статусу творчих педагогічних колективів і закладів освіти в суспільстві.

Конкурс проходить у три етапи: 

            І етап – інформаційне забезпечення Всеукраїнського конкурсу “Школа – джерело талантів”.

            ІІ етап – реєстрація учасників Конкурсу – заповнення електронної або паперової форми.

            ІІІ етап – робота експертної комісії, визначення переможців.

За результатами Конкурсу кращі заклади освіти залучаються як партнери і рекомендуються Інститутом обдарованої дитини НАПН України до участі у різних міжнародних, всеукраїнських, обласних освітніх проєктах. Детальну інформацію щодо участі в конкурсі (положення, умови проведення, терміни) розміщено на офіційному сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України (http://www.iod.gov.ua/) та інтернет-сторінці конкурсу (http://talant.iod.gov.ua)


Контактна інформація Оргкомітету Конкурсу: вул. Січових Стрільців, 52-Д, м. Київ, 04053; тел./факс: 044-481-27-09, 067-444-39-52 (Онопченко Олена); e-mail: konkursiod@gmail.com

День відкритих дверей у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ"

опубліковано 14 квіт. 2021 р., 05:19 Олена Гайдаєнко


ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету" запрошує Вас на День відкритих дверей, який відбудеться в режимі онлайн 21 квітня 2021 року о 15:00 з використанням сервісу Google Meet за посиланням https://meet.google.com/vwm-dwuo-esq)

Відкрита наукова школа «Сучасні методи дослідження стану навколишнього природного середовища»

опубліковано 13 квіт. 2021 р., 23:38 Олена Гайдаєнко

Запрошуємо учнів до участі у відкритій науковій школі «Сучасні методи дослідження стану навколишнього природного середовища», яка відбудеться 14 квітня 2021 року в онлайн середовищі ZOOM о 15.00 на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 
Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/xzuUFX76PiJw9zzr5

Вебінар «Планування і тайм-менеджмент уроку англійської мови»

опубліковано 12 квіт. 2021 р., 23:22 Лілія Бойко

Відділ міжнародних зв’язків КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та представництво британського видавництва "Pearson" в Україні запрошує вчителів англійської мови Київської області до участі у вебінарі «Планування і тайм-менеджмент уроку англійської мови», який відбудеться 13 квітня 2021 року о 15:00.

Посилання на онлайн реєстрацію: https://dinternal.clickmeeting.com/13-04-1500/register     

Просимо донести інформацію до відома вчителів англійської мови.

Контактна  інформація   –   Міжнародний освітньо-методичний центр "Дінтернал Ед’юкейшн",  телефон: (050) 334-02-56; e-mail: info@dinternal.com.ua

Зустріч із науковцями Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України

опубліковано 12 квіт. 2021 р., 23:13 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 12 квіт. 2021 р., 23:14 ]

13 квітня 2021 Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» cпільно з Інститутом літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України проводить онлайн-лекцію для вихованців та слухачів наукових відділень мовознавства та літературознавства, присвячену 80-річчю від дня народження Христини Алчевської.

Початок лекції: 13 квітня 2021, о 15:00 на платформі Zoom.  Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/fTLt6YtBbZ3qGPxk6

Посилання для входу: https://us02web.zoom.us/j/9387757959?pwd=MEZkMHdJU3pyUmI1Y01BWG0wOXMzZz09

Ідентифікатор конференції: 938 775 7959
Код доступу: 151295

Всеукраїнський інтерактивний конкурс "МАН-Юніор Дослідник"

опубліковано 12 квіт. 2021 р., 04:55 Олена Гайдаєнко

Відкрито реєстрацію на участь у Всеукраїнському конкурсі "МАН-Юніор Дослідник". Змагання відбувається в номінаціях «Історик-Юніор», «Астроном-Юніор», «Еколог-Юніор» і «Технік-Юніор» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.

Загальні теми для дослідження за номінаціями у 2021 році:

 • номінація «Історик-Юніор»: – тема «Короткий екскурсійний маршрут із елементами власного дослідження на місцевому матеріалі»;
 • номінація «Астроном-Юніор» – тема «Сформулювати проблему за власними спостереженнями зоряного неба або підбором світлин з Інтернету і запропонувати вирішення цієї проблеми»;
 • номінація «Еколог-Юніор» — загальна тема: «Екологічний моніторинг навколишнього середовища методами біоіндикації та біотестування (дослідження на місцевому матеріалі)»;
 • номінація «Технік-Юніор» — тема: «Фізика та техніка у власній оселі – власні модернізація та винаходи, цікаві явища та їх пояснення».

До участі в заході запрошуються вихованці закладів позашкільної освіти, здобувачі освіти 7—10-х класів закладів загальної середньої освіти. Для участі в заході просимо до 15 квітня надіслати заявку, проєкт у форматі презентації в середовищі Power Point та тези творчої роботи на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com.

Детальніше про конкурс – у положенні.

1-10 of 301