Інформаційні повідомлення

Графік проведення секційних засідань педагогічних працівників закладів освіти м. Білої Церкви (оновлено)

опубліковано 20 серп. 2019 р., 00:17 Ольга Паламарчук   [ оновлено 20 серп. 2019 р., 04:55 ]

Просимо звернути увагу на зміну часу проведення окремих секцій. Секційні засідання педагогічних працівників  закладів освіти м. Білої Церкви  відбудуться    27.08.2019 року о   10.00 год.  за даним графіком. 

Переглянути/Завантажити   Про науково-практичний семінар всеукраїнського рівня

опубліковано 19 серп. 2019 р., 00:09 Ольга Паламарчук   [ оновлено 20 серп. 2019 р., 00:25 ]

Щодо тестування за "Програмою обміну майбутніх лідерів" FLEX

опубліковано 18 серп. 2019 р., 08:11 Лілія Бойко   [ оновлено 18 серп. 2019 р., 08:13 ]

Шановні колеги, зацікавлені в участі Ваших учнів у Програмі культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (Програма майбутніх лідерів (FLEX), повідомляємо Вас, що тестування для учнів 8, 9, 10 класів за "Програмою обміну майбутніх лідерів" (FLEX) відбудеться 7 вересня на базі КНЗКОР КОІПОПК, початок о 9.00.

Детальніше про умови участі читайте в листі у відповідному листі :ДОН КОДА та за посиланням http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/7/flex.html
 

Про проведення веб-конференції для вчителів з усіх навчальних предметів

опубліковано 15 серп. 2019 р., 23:25 Катя Ярмак

Шановні колеги! Міністерство освіти і науки повідомляє, що з 27 по 29 серпня 2019 року Національна академія педагогічних наук України проводитиме веб-конференції в онлайн режимі для вчителів з усіх навчальних предметів. Переглянути/Завантажити лист МОНУ від 15.08.19 № 1/9-515.

X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"

опубліковано 13 серп. 2019 р., 02:15 Олена Гайдаєнко

Національним центром "Мала академія наук України" у серпні-листопаді 2019 року буде проведено X Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".

Конкурс відбудеться в два етапи: І етап - відбірковий (обласний, заочний) пройде у вересні, ІІ етап - фінальний (всеукраїнський, очний) пройде у листопаді в м. Києві.

Для участі в І етапі виставки-конкурсу необхідно до 10 вересня надіслати на електронну (man_kyivskaobl@ukr.net) та поштову адреси Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України письмову заявку (форма додається), тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях. 

З тематикою виставки-конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Форма заявки

IV Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

опубліковано 13 серп. 2019 р., 02:03 Олена Гайдаєнко

Міністерство освіти і науки України надсилає умови проведення IV Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Організаторами Конкурсу є Громадська організація «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки і сприяння Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Сучасний інноваційний музей "Становлення української нації"

опубліковано 13 серп. 2019 р., 02:01 Олена Гайдаєнко

3 серпня 2019 року у Києві відкрився сучасний інноваційний музей “Становлення української нації”, в якому представлено 1500-літню історію нашого народу та його пращурів в історичних сюжетах з понад 100-та восковими фігурами видатних українців, діорамами, мапами та картинами.

Місія музею: через славні моменти української історії сприяти піднесенню гідності українців, які пишаються соєю країною, об’єднати їх навколо ідеї відродження нації і сприяти створенню позитивного іміджу України в світі.

Унікальність історичної галереї в тому, що всі герої зібрані в сюжети, об’єднані спільною ідеологічною лінією або визначною історичною подією. Всі сюжети мають інформаційні стенди, де викладені факти про внесок тих чи інших історичних осіб в світову культуру і історію. Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіоі відео контент, який занурює глядача в атмосферу відповідної епохи. Лише за 1,5-2 години в захоплюючому мультимедійному 5D форматі за допомогою медіагіда можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, що дозволить належно оцінити її місце в родині європейських народів. Всі експозиції зроблені на підставі історичних досліджень, підтверджених експертами: істориками, археологами, режисерами, психологами та іншими науковцями.

Офіційний сайт музею “Становлення української нації”

 

Конкурс на отримання грантів від Благодійного Фонду LEGO Foundation

опубліковано 13 серп. 2019 р., 01:59 Олена Гайдаєнко

ГО “Інноваційні освітні технології” проводить конкурс на отримання грантів від Благодійного Фонду LEGO Foundation серед загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти державної (комунальної) форми власності.

У 2019/2020 навчальному році оголошуються наступні гранти:

  • трирічний грант для 10 нових закладів освіти державної (комунальної) форми власності, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років) та бажають до неї приєднатися;
  • трирічний грант для 2 нових закладів освіти, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися.

Заявки заклади освіти можуть подати до 29 липня 2019 року. 

Більш детальну інформацію про конкурсний відбір можна дізнатися на офіційному сайті за посиланням:http://firstlegoleague.org.ua/ (розділ “Останні новини”)

Про програму культурного обміну між Україною та США для учнів 8-10-х класів «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX)

опубліковано 13 серп. 2019 р., 01:57 Олена Гайдаєнко

На виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01.07.2019 № 1831/12-01-08 та відповідно до листа організації Американських Рад з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS    (American Councils)  від 27 червня 2019 року щодо поширення інформації та сприяння участі учнів 8-10-х класів закладів загальної середньої освіти Київщини у «Програмі обміну майбутніх лідерів» (FLEX) повідомляємо, що тестування для старшокласників, які навчаються у Київській області, буде проходити у тест-центрі на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» у місті Біла Церква.

І-й та ІІ-й тур тестування буде проведено в один день – 07 вересня 2019 року.

До участі у конкурсному відборі запрошуються школярі 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2003 року по 15 липня 2005 року та володіють англійською мовою.

Також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями, які є учнями 8-11 класів та народилися в період від 15 лютого 2002 року до 15 липня 2005 року. Конкурс для дітей з обмеженими фізичними можливостями проходить окремо від загальної групи.

Участь у конкурсі є відкритою та безкоштовною для усіх бажаючих, які підходять за віковими критеріями. Звертаємо Вашу увагу, що апліканти, які спробують пройти тестування у більш ніж одному тест-центрі, будуть дискваліфіковані!

Детальну інформацію про конкурс та перелік документів, які необхідні для участі у тестуванні, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua

Початок проведення тестування – 07 вересня 2019 року о 09.00, за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37, КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Контактна інформація  –  Американські Ради з міжнародної освіти, телефон: (044) 289-39-52; e-mail:flex@americancouncils.org.ua

 

Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти»

опубліковано 13 серп. 2019 р., 01:55 Олена Гайдаєнко

15-16 серпня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19) Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національною академією наук вищої освіти України, ГО «Спілка освітян України» буде проведено Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти».

Конференція проводиться з метою обговорення проблем і перспектив забезпечення якості освіти України в контексті сталого розвитку держави та з урахуванням положень Концепції реалізації державної політики у сфері реформування освітньої галузі «Нова українська школа».

До участі в конференції запрошуються педагоги закладів загальної середньої і позашкільної освіти, наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, новатори в освітній галузі.

Детальніша інформація – в листі МОН України від 29.05.2019 № 1/9-330 «Про проведення Всеукраїнської науково-педагогічної конференції»

1-10 of 573