Оголошення


До уваги вчителів англійської мови!

опубліковано Лілія Бойко

NEW! Безкоштовні серії онлайн тренінгів

Primary English Teacher 2021

Викладаєте англійську в початкових класах?
Тоді серія онлайн тренінгів для вчителів англійської 1- 4 класів саме для вас!
Ми підготували практичні ідеї та універсальні ігри для креативного викладання англійської мови для учнів молодшої школи.

До розкладу

Міжнародний конкурс з українознавства

опубліковано Олена Гайдаєнко

У 2021/2021 навчальному році з 25-27 березня в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства відбудеться XIV Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.  Конкурс передбачає написання учасником (учасниками) науково-дослідної роботи українознавчого спрямування за одним із таких напрямів:
 • українська державність: минувшина і сучасність; боротьба за українську незалежність та соборність у ХХ–ХХІ ст.;
 • репрезентації національної пам’яті: події, постаті, місця, меморіальна героїка;
 • українська культура: традиції, інновації та креативні практики;
 • українці в світовій культурі: особистості, винаходи та мистецькі здобутки;
 • Україна та світове українство; українська діаспора: соціокультурний вимір;
 • українська мова, освіта та наука як чинники збереження української ідентичності;
 • особливості екологічної культури населення України;
 • інформаційна безпека в сучасному гуманітарному просторі України.

Конкурс проводиться у два етапиI етап (заочний) – до 20 лютого 2021 року,

                                                            II етап (очний, м. Київ) – з 25 по 27 березня 2021 року.

Для участі в Конкурсі до 20 лютого 2021 р. (включно) необхідно:

1) в електронному вигляді пройти googlе-реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/ie5BodGScfuiTL79A;

2) в паперовому варіанті надіслати заявку і науково-дослідну роботу за адресою: Науково-дослідний інститут українознавства, к. 301 (відділ освітніх технологій та популяризації українознавства), вул. Ісаакяна,18, м. Київ, 01135.

Умови участі в конкурсі

Вимоги до оформлення матеріалів конкурсу

Заявка-анкета

До уваги вчителів англійської мови!

опубліковано Лілія Бойко

Видавництвом Dinternal Education розроблено портал із корисними заходами та необхідними матеріалами для оптимізації зусиль та заощадження часу всіх, хто залучений до ЗНО з англійської мови.

Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

опубліковано Олена Гайдаєнко

Конкурс проводиться для учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти з метою залучення їх до поглибленого вивчення хімії та формування практичних навичок проведення дослідження.

Етапи конкурсу:

 • І етап – відбірковий;
 • ІІ етап – фінальний.

Для участі в конкурсі необхідно:

 • учасникам середньої вікової категорії (учням віком від 6 до 12 років включно) – до 01 лютого 2021 року заповнити онлайн-заявку на сайті www.man.gov.ua за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3KtEI_lldjjr1Cv34JVkYKBb7uZV_2YRujOv3gY_2Bu6Yug/viewform . Після реєстрації учасники отримують інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Інструкції та назву речовини, з якої учні роститимуть кристали, буде оприлюднено з 15 до 25 лютого2021 року. Вирощені, відповідно до інструкції кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, назва закладу освіти, назва міста, ОТГ) надсилаються до 20 березня 2021 року на поштову адресу: м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84а, «Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». Контактна особа: Соловйова Ірина Василівна, методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», моб. тел. 097-64-28-307.
 • учасникам старшої вікової категорії (учням віком від 13 до 18 років включно) – до 20 березня 2021 року заповнити онлайн заявку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-mQMH2HmizOlEd3W0Q__tX8PhyhzWD5xQsPcHLnCSfyfR3A/viewform та надіслати тези наукових досліджень на тему: «Кристали – диво природи» українською або англійською мовами на електронну адресу lviv@gmail.com.

Учасники, які не мають змоги переслати вирощені кристали, можуть надіслати відеосюжет або посилання на нього тривалістю до 3 хв про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

 • «Найбільший кристал»;
 • «Найякісніший кристал»;
 • «Найоригінальніший кристал»;
 • «Віртуальний кристал».

Положення та детальна інформація про Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського  міститься на сайті НЦ «Мала академія наук» за посиланням:

http://man.gov.ua/ua/activities/vseukrayinskyy_konkurs_krystaly_2021

День професій в Національному авіаційному університеті

опубліковано Олена Гайдаєнко

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 26 січня 2021 року о 14:00 в онлайн форматі на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

День професій – можливість наблизитися до проєктування майбутньої професійної діяльності. На вас чекають сучасні та популярні професії на ринку праці, які здобувають студенти на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій:
• організатор природокористування; технік-еколог, інспектор з охорони природи;
• інженер-біотехнолог, технолог, мікробіолог, вірусолог, імунобіотехнолог, біохімік, генетик, фармацевтичний біотехнолог;
• лаборант (хімічні та фізичні дослідження), технік, технік-лаборант, дослідник та розробник в галузі хімічних технологій палива та вуглецевих матеріалів, хімічних технологій альтернативних енергоресурсів;
• фахівець з медичної фізики, фахівець з біомедичної інженерії, фахівець з інформаційних технологій (біологія і медицина);
• геодезист, інженер-землевпорядник, картограф, картограф-укладач, топограф, фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища, фахівець з дистанційного зондування землі та аерокосмічного моніторингу, фотограмметрист, аерофотозйомник.
Навчання за спеціальностями «Екологія» і «Біотехнології та біоінженерія» здійснюється також англійською мовою. Саме такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій. Зробіть правильний вибір власного майбутнього! Час обирати заклад вищої освіти і майбутню професію!

Наші спікери:
Чумак Віталій Лукич, декан Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, доктор хімічних наук, професор;
Новаковська Ірина Олексіївна, завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землевпорядкування ФЕБІТ, доктор економічних наук, доцент, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України;
Барановський Михайло Миколайович, завідувач кафедри біотехнології ФЕБІТ, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Обов’язкова реєстрація за посиланням:
Подключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 4449242396
Код доступу: 4tv1Bq
 
Довідки: Центр допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ,
(044)406-73-30, (044)406-74-04;

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти

опубліковано Олена Гайдаєнко

ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує активно працювати з юними біологами, застосовуючи нові форми та формати роботи запустивши два проекти:

1. Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології

для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

До участі в Олімпіаді допускаються особи: 

 • які отримали повну загальну середню освіту,
 • є учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти,
 • мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Переможцям Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми:Біологія, Екологія, Біотехнології та біоінженерія, Садово-паркове господарство. Олімпіада буде проведена з використанням дистанційних технологій.

Деталі на сайті Інституту за покликанням: https://biology.univ.kiev.ua/component/content/article/171-all-news/anonsy/2995-vseukrajinska-olimpiada-knu-z-biologiji.html?Itemid=437

2. Пілотний проект “Університет майбутнього” розрахований на учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, яким цікава сучасна біологія.

Слухачі Університету будуть мати можливість послухати провідних фахівців-біологів, довідатись, що нового відбувається у царині біології. Планується проведення лекційних сесій, у вихідні дні, на безоплатній основі, з використанням дистанційних технологій.

Деталі на сайті Інституту за покликанням: https://biology.univ.kiev.ua/component/content/article/171-all-news/anonsy/3005-do-uvagi-shkolyariv-startue-proekt-universitet-majbutnogo.html?Itemid=437

Безкоштовний онлайн-курс для вчителів української мови, які викладають у класах із мовами навчання нацменшин

опубліковано 25 січ. 2021 р., 04:55 Людмила Швень

Міністерство освіти і науки спільно з Проєктом фінської підтримки реформи української школи «Навчаємось разом».

Перші два модулі курсу вже доступні за покликанням. Онлайн-курс допоможе знайти відповіді на питання:

- як підготуватися до початку вивчення мови; 
які фактори впливають на засвоєння другої мови; 
якими є особливості планування навчання з фокусом на учня;
 - як виконати вимоги до обов’язкових результатів навчання.

Про проведення вебінару за темою «Навчально-методичне забезпечення НУШ: практичні підходи щодо викладання української мови в початковій школі»

опубліковано 24 січ. 2021 р., 04:11 Катя Ярмак   [ оновлено 24 січ. 2021 р., 04:12 ]

КНЗ КОР «Київський інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» повідомляє, що 25 січня 2021 року о 15:00 год відбудеться вебінар за темою «Навчально-методичне забезпечення НУШ: практичні підходи щодо викладання української мови в початковій школі». Спікер: Інна Большакова, співавтор підручників НУШ та методики інтегрованого навчання, Методистка НВК «Новопечерська школа», експертка ГС «Освіторія», тренерка НУШ, ведуча уроків Президентської школи онлайн, тренерка міжнародного проекту «Читання і письмо для розвитку критичного мислення», співавтор онлайн-курсів для вчителів початкової школи всієї України.
       До участі у вебінарі запрошуються заступники директорів закладів загальної середньої освіти, вчителі початкових класів, методисти. Переглянути/Завантажити
        
        Вебінар відбудеться за посиланням:

Про проведення вебінару за темою «Дистанційна освіта: організація навчання у молодшій школі. Приклади і поради педагогів-практиків».

опубліковано 21 січ. 2021 р., 22:41 Катя Ярмак

КНЗ КОР «Київський інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» повідомляє, що 22 січня 2021 року о 15:30 год ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» разом з мультимедійним видавництвом «Розумники» проводить вебінар за темою «Дистанційна освіта: організація навчання у молодшій школі. Приклади і поради педагогів-практиків». До участі у вебінарі запрошуються заступники директорів закладів загальної середньої освіти, вчителі початкових класів, методисти. 

Переглянути/Завантажити


До уваги вчителів біології!!!

опубліковано 21 січ. 2021 р., 05:59 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 21 січ. 2021 р., 05:59 ]

Шановні колеги! ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує активно працювати з юними біологами, застосовуючи нові форми та формати роботи запустивши два проекти:

1. Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології

для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

          До участі в Олімпіаді допускаються особи: 

 • які отримали повну загальну середню освіту,
 • є учнями випускних класів закладів загальної середньої освіти,
 • мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

        Переможцям Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми: Біологія, Екологія, Біотехнології та біоінженерія, Садово-паркове господарство. Олімпіада буде проведена з використанням дистанційних технологій.

           Деталі на сайті Інституту за покликанням: https://biology.univ.kiev.ua/component/content/article/171-all-news/anonsy/2995-vseukrajinska-olimpiada-knu-z-biologiji.html?Itemid=437

2. Пілотний проект “Університет майбутнього” розрахований на учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, яким цікава сучасна біологія.

       Слухачі Університету будуть мати можливість послухати провідних фахівців-біологів, довідатись, що нового відбувається у царині біології. Планується проведення лекційних сесій, у вихідні дні, на безоплатній основі, з використанням дистанційних технологій.

        Деталі на сайті Інституту за покликанням: https://biology.univ.kiev.ua/component/content/article/171-all-news/anonsy/3005-do-uvagi-shkolyariv-startue-proekt-universitet-majbutnogo.html?Itemid=437

1-10 of 185