Інформаційні повідомлення

 

Г р а ф і к проведення секційних засідань педагогічних працівників закладів освіти м. Білої Церкви

опубліковано 20 серп. 2018 р., 03:20 Катя Ярмак

Про електронний навчально-методичний комплект для 1 класу з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

опубліковано 19 серп. 2018 р., 22:42 Людмила Швень

Інформуємо Вас про те, що авторським колективом розроблено повний навчально-методичний комплект для 1 класу з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Цей комплект можна використовувати для викладання  за обома типовими освітніми програмами (О.Я. Савченко та Р.Б. Шияна). Комплект включає: 

- підручник для учнів

- орієнтовні календарні плани і очікувані результати за обома типовими освітніми програмами (О.Я. Савченко та Р.Б. Шияна);

- розробки уроків;

- фрагмент зошита-практикуму;

- сценарій перших батьківських зборів з додатками;

- прямі посилання на відеоматеріали та інтерактивні презентації, згадані в розробках уроків.

Всі ці матеріали можна БЕЗКОШТОВНО завантажити за посиланням  http://autta.org.ua/ua/resources/ya_doslidzhuyu_svit/  для вільного використання у навчальному процесі

Запрошуємо Вас поділитися цією інформацією з колегами, а також  приєднуватися до тематичної групи «Я досліджую світ» у мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/105663066970584/about/

Про методичний семінар для викладачів англійської мови

опубліковано 15 серп. 2018 р., 04:29 Лілія Бойко

 Відділ міжнародних освітніх програм КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» спільно із видавництвом MM Publications та компанією Лінгвіст організовує науково-практичний семінар, присвячений особливостям навчання першокласників та питанням формування навичок 21 століття. Семінар проходитиме за участю AngelaKonstance, спікера видавництва MMPublications.

Просимо забезпечити доступ до інформації про семінар та сприяти участі вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти.

Початок проведення – 22 серпня 2018 року о 12.00, за адресою: м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 25, Білоцерківська гімназія №2 Білоцерківської міської ради, актова зала.

Звертаємо увагу на те, що кількість учасників заходу обмежена, тому для забезпечення максимального комфорту просимопопередньо зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/15-H-vIDPeMVdL1Z_YvFGbTCWZq3dn8mTms9CGpcETe8/viewform?edit_requested=true. Кожен зареєстрований учасник гарантовано отримає сертифікат.

Під час заходу всі учасники зможуть ознайомитись із виставкою навчальної літератури видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст.

Керівнику закладу загальної середньої освіти. Про підготовку вчителів іноземних мов для роботи в умовах Нової української школи

опубліковано 14 серп. 2018 р., 12:11 Лілія Бойко   [ оновлено 14 серп. 2018 р., 12:22 ]

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15 січня 2018 року № 34 «Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи»,  листа КНЗКОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» № 01-13/986 від 14.08.2018 просимо до 12.00 16 серпня 2018 року на електронну адресу boikoliliia@ukr.net надати інформацію про вчителів іноземних мов, які не пройшли тренінги для вчителів, відповідно до форми: 


з/п

ПІБ вчителя

Повна назва школи

Мова викладання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський інтернет-марафон «Готуємось до нового навчального року»

опубліковано 14 серп. 2018 р., 04:18 Олена Гайдаєнко

21-22 серпня 2018 року Видавнича група  «Основа» проводить безкоштовний Всеукраїнський інтернет-марафон «Готуємось до нового навчального року».

Спікерами цього заходу виступлять експерти з питань освіти, завідувачі кафедр, директори  шкіл та вчителі різних категорій .

Під час  марафону розглядатимуться  такі питання:

  • Взаємодія між батьками, вчителями й учнями;
  • Інтеграція дітей з особливим потребами;
  • Зміни у програмах різних предметів у новому навчальному році;
  • Нова українська школа;
  • Хмарні сервіси.

Слухачі ознайомляться із сучасними методами та прийомами, що роблять навчання ефективним, зможуть поспілкуватися з колегами та спікерами, завантажити додаткові матеріали, замовити сертифікат.

Для участі у серпневому Всеукраїнському інтернет-марафоні необхідно заповнити заявку  за посиланням: https://goo.gl/8QDmco

Про перегляд відеоматеріалів

опубліковано 11 серп. 2018 р., 00:55 Катя Ярмак

Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша

опубліковано 8 серп. 2018 р., 22:49 Олена Гайдаєнко

7 cерпня 2019 року виповнюється 200 років з дня народження Пантелеймона Куліша – письменника, перекладача, історика, фольклориста, громадського діяча, однієї з визначних постатей національної культури.

До відзначення річниці з дня народження відомого українського діяча в Києві мають створити музей письменника. Крім того, заплановано проведення урочистостей з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша у столиці України; науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, інших тематичних заходів, присвячених творчій та культурно-громадській діяльності відомого співвітчизника; всеукраїнських і регіональних виставок у музеях України, бібліотечних та архівних установах із головною виставкою в Національному музеї Тараса Шевченка; показ на телеканалах документальних фільмів про життя та діяльність Пантелеймона Куліша; підготовку й видання зібрання творів письменника в 35-ти томах. Національний банк України має виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 200-річчю з дня його народження, ПАТ «Укрпошта» – видати серію поштових марок.

Враховуючи вагомий внесок Пантелеймона Куліша у розвиток української літератури, у культурне та суспільно-політичне життя України, на виконання пункту 2 постанови Верховної ради України № 2465-VІІІ від 19 червня 2018 року «Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша» рекомендуємо провести в закладах загальної середньої освіти науково-практичні конференції, семінари, засідання за круглим столом, літературні читання, інші тематичні заходи, присвячені життю та діяльності видатного українця.

1-10 of 239