Оголошення


Науково-освітні заходи для учнів-членів шкільних осередків МАН в онлайн-режимі протягом квітня 2020 року

опубліковано 2 квіт. 2020 р., 00:52 Олена Гайдаєнко

VІІ Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки / соціальної роботи

опубліковано 31 бер. 2020 р., 06:53 Людмила Швень

Житомирський державний університет імені Івана Франка, cоціально-психологічний факультет Кафедра соціальних технологій, Студентська соціальна служба для молоді ЖДУ запрошує педагоігчні та учнівські / студентські колективи взяти участь у VІІ Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки / соціальної роботи.

Метою конкурсу є залучення молоді до науково-дослідницької роботи у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення; профорієнтаційна діяльність із популяризації професій соціальної сфери; підтримка учнівських i студентських ініціатив у галузі соціальної роботи; впровадження інформаційно-комунікативних підходів у наукову роботу закладів освіти.

Специфіка конкурсу полягає у його дистанційному характері, що дозволяє забезпечити об’єктивність i прозорість оцінювання результатів, доступність участі у конкурсі різних категорій молоді, можливість поширення конкурсних робіт у соціальних мережах.

З 2013 року по цей час щорічно проводиться конкурс учнівських i студентських наукових робіт у 3-х основних номінаціях: наукові роботи, соціальні проекти, соціальна реклама.

 Більш детальну інформацію про конкурс, його учасників i переможців, a також конкурсні роботи представлено на сайті https://contest.zu.edu.ua/ 

 Інформаційний лист-запрошення 

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація учасників освітнього процесу, як умова формування успішної особистості в глобалізованому світі»

опубліковано 31 бер. 2020 р., 06:27 Людмила Швень   [ оновлено 31 бер. 2020 р., 06:29 ]

14 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація учасників освітнього процесу, як умова формування успішної особистості в глобалізованому світі» організаторами якої є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спеціалізована школа № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Київ).

Даний захід проводиться в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування навчально-виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу в умовах міжкультурної комунікації учнів» (наказ Міністерства освіти і науки України від 18 травня 2015 року № 539).

На основі наданих учасниками матеріалів буде видана збірка тез.

Участь в конференції не передбачає сплату організаційного внеску.

Для участі необхідно до 24 квітня 2020 року (включно) заповнити online-заявку на участь за посиланням  і надіслати тези виступу в електронному вигляді на електронну адресу konfschool47@gmail.com.

Про проведення обласної науково-практичної конференції «Краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича» «Київщина: історія рідного краю»

опубліковано 31 бер. 2020 р., 06:24 Людмила Швень

14 травня 2020 року КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» проводить обласну науково-практичну конференцію «Краєзнавчі читання імені Лаврентія Похилевича» «Київщина: історія рідного краю».

Напрями роботи конференції

  1. Пам’ятки історії та культури Київщини (історичні, археологічні, архітектурні,мистецтвознавчі).
  2. Видатні постаті в історії Київщини (відомі педагоги та меценати, науковці, літератори, музиканти, архітектори та інші відомі особистості регіону).
  3. Героїзм і трагедія захисників рідного краю: «Герої не вмирають!» ( нариси про учасників бойових дій та волонтерів, які захищають країну на сході України).
  4. Репресовані діячі освіти та культури: жертви політичного терору (1929-1941 рр).

 Календар конференції:

  • подання заявок – до 1 травня 2020 року;
  • подання тез і статей у електронному варіанті – до 1 травня 2020 року.

Електронні версії тез, доповідей та заявки (форма заявки додається) про участь у конференції просимо надсилати до 1 травня 2020 року на електронну адресу оргкомітету: E-mail:museum_koipopk@ukr.net

Контактна особа: О. Пількевич (Рокицька), методист відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», тел. роб. 04563-5-04-41 (111), моб. 096 937 25 95.

Електронний ресурс колекції архіву української періодики

опубліковано 31 бер. 2020 р., 06:20 Людмила Швень

Шановні колеги ! До 10 квітня ви маєте доступ до Архівної інформаційної системи, що  відкриває колекції архіву української періодики з повним доступом  до оцифрованих ресурсів.

Ресурс може бути використаний у роботі  освітянських бібліотек, бібліотек різних систем та відомств, а також стане в пригоді тим, хто займається науково-дослідною, науково-педагогічною, науково-методичною та освітньою діяльністю.

Докладніше з електронним ресурсом  можна ознайомитися за посиланням: https://libraria.ua/

Увага! Відбір підручників для 7 класу.

опубліковано 30 бер. 2020 р., 23:16 Людмила Швень

Відповідно до листа МОН №1/9-39 від 22.01.2020 розпочався відбір підручників для 7 класу з навчальних предметів: історія України, всесвітня історія, інформатика. Просимо провести відбір підручників, оприлюднити результати відбору на сайті навчального закладу та сформувати замовлення в базі ІСУО до 8 квітня 2020.

Всеукраїнський інтерактивний конкурс "МАН-Юніор Дослідник"

опубліковано 30 бер. 2020 р., 00:44 Олена Гайдаєнко

Змагання відбувається в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.

До участі в заході запрошуються вихованці закладів позашкільної освіти, учні 7-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Заявку на участь прохання надіслати до 15 квітня 2020 року. 

Положення про конкурс  Сайт проекту: http://man-junior.org.ua/?cat=111

Лист МОН України від 10.03.2020 № 6/412-20 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»

Оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

опубліковано 24 бер. 2020 р., 02:02 Ольга Паламарчук   [ оновлено 24 бер. 2020 р., 02:05 ]

Для освітян на порталі «Дія.Цифрова освіта» створили безкоштовний курс про організацію дистанційного навчання з різними рішеннями.
https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers 

Курс розрахований для новачків, які мають бажання застосовувати дистанційну форму навчання зі своїми учнями.

Під час курсу, що складається з 6 серій тривалістю від 8 до 26 хвилин, учителі дізнаються про алгоритми та комунікацію з учнями на період дистанційного навчання, а також про набір сервісів і специфіку їх використання для, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

За допомогою курсу вчителі навчаться комунікувати з учнями онлайн, користуватись онлайн-сервісами, створювати відеоконференції, збирати файли з роботами, ставити оцінки онлайн, створювати контрольні роботи, контролювати виконання завдань, надавати консультації учням та створювати віртуальну вчительську.

До уваги вчителів закладів загальної середньої освіти

опубліковано 24 бер. 2020 р., 01:38 Ольга Паламарчук

Вебінар "Переваги дистанційного навчання" 24.03.2020 о 19.00

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/rtbvci6

Вебінар-тренінг "Інформатика в 7 класі. Зміст, методи та дієві інструменти навчання"

опубліковано 24 бер. 2020 р., 00:13 Ольга Паламарчук   [ оновлено 24 бер. 2020 р., 00:15 ]

Шановні вчителі!
Запрошуємо Вас відвідати вебінар-тренінг "Інформатика в 7 класі. Зміст, методи та дієві інструменти навчання", на якому автори поділяться своїм баченням новітньої інформатики та методики використання підручника.
Трансляція відбудеться 26 березня о 13:00 на Youtube проекту “Якість освіти” та на наших Facebook сторінках:
Пряме посилання конференції на Youtube каналі “Якості освіти” https://www.youtube.com/watch?v=EGFNWwBML2I сторінка проекту “Якості освіти” https://www.facebook.com/yakistosvity/
Сторінка “Видавничого дому “Освіта” https://www.facebook.com/osvitadim/
Залишайте запитання та побажання в коментарях під відео :)
Зареєструватися на та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://forms.gle/GzdohF97oZX4wg4R8
Учасників вебінару-тренінгу чекатиме електронний сертифікат.
Ви маєте можливість ознайомитися з проєктами підручників за посиланнями, наведеними у переліку, або в інтерактивній PDF-листівці, прикріпленій до листа:
у листівці ви можете переглядати підручники, натискаючи на обкладинки «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти  авт. Коршунова Ольга Вікторівна, Завадський Ігор Олександрович
З 30 березня до 15 квітня 2020 року відбуватиметься вибір школами підручника з інформатики для 7 класу.
Одним із підручників, які успішно пройшли експертизу, є підручник О. В. Коршунової та І. О. Завадського від Видавничого дому "Освіта. �зня до 15 квітня 2020 року відбуватиметься вибір школами підручника з інформатики для 7 класу.

1-10 of 432