Оголошення


Про соціальний проєкт для розвитку англійської мови

опубліковано 20 лип. 2021 р., 10:48 Лілія Бойко

    Відповідно до листа Приватної організації ЦПО «Знавець» від 18.06.2021 № 061821-04 повідомляємо, що Благодійною організацією «Благодійний фонд «Бажання» та ТМ «Школа англійської мови Flash» запроваджено соціальний проєкт, метою якого є популяризація англійської мови серед українців та  підвищення рівня володіння  англійською мовою серед учнівської молоді.

         Для участі у проєкті надається лише 10 місць для учнів однієї школи, яких буде відібрано за результатами конкурсу з англійської мови для 3-4 класів. 10 учнів, які отримають найвищі бали, стануть учасниками групи. Важливою умовою також є високі бали з інших навчальних предметів (середній бал не нижче 9 балів). Групи буде сформовано за віком та рівнем знання англійської мови. Навчання відбуватиметься в онлайн форматі тричі на тиждень тривалістю 1,5 години. За один навчальний рік учні пройдуть рівні А1 (Elementary) та А2 (Prentermediate).

Зареєструватися можна за посиланням:   https://forms.gle/syQbcRNco67iKCna9за .

         Просимо довести інформацію про вищезазначений соціальний проєкт до відома керівників закладів загальної середньої освіти.

         У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією просимо звертатися до Олени Носулько, директора Приватної організації ЦПО «Знавець», за електронною поштою ex.dir@flashstudies.net або за номером телефону (097) 350 99 62.

До уваги вчителів української мови і літератури!

опубліковано 28 черв. 2021 р., 23:08 Олена Гайдаєнко

Щодо використання в роботі матеріалів журналу "Дивослово"

Запрошуємо до участі в VI Міжнародному міждисциплінарному конкурсі імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

опубліковано 17 черв. 2021 р., 00:11 Олена Гайдаєнко

Ініціатором і організатором Конкурсу – 2021 є Громадська організація «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки і сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій університету Альберти, Національної спілки краєзнавців України.

Мета Конкурсу – активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей.

Переглянути/Завантажити

Умови проведення конкурсу

Дівчата STEM

опубліковано 15 черв. 2021 р., 23:17 Олена Гайдаєнко

Повідомляємо, що експертна організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) спільно з UNFPA Ukraine, Фонд ООН в галузі народонаселення в Україні, запрошують активних представників/представниць шкіл та коледжів долучитися до програми розвитку Філіалів #ДівчатаSTEM, що проходить у рамках проєкту «Трамплін до рівності» за фінансової підтримки уряду Швеції.

Переглянути/Завантажити

Програми підвищення кваліфікації педпрацівників та керівників ЗЗСО Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”

опубліковано 31 трав. 2021 р., 11:07 Лілія Бойко   [ оновлено 31 трав. 2021 р., 11:12 ]


Сертифікати цієї програми дійсні для проходження атестації педагогів

Цикл курсів "30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина" на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus

Курс "Стартуємо до успішної школи". Курс створений для вчителів і директорів, які прагнуть виховати активних сучасних школярів; для батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; для всіх, хто дбає про розбудову сильної шкільної громади.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (315 Kb)


Курс "Секрети успішних директора і директорки"Курс створений для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників. Він також може зацікавити вчителів, які прагнуть виховати активних відповідальних школярів; батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; і всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.

Обсяг курсу: 24 години (0,8 кредиту ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (318 Kb)


Курс "Успішне вчителювання – прості рецепти на щодень". Курс створений для вчителів та вчительок закладів загальної середньої освіти. Він також може зацікавити батьків, які хочуть розуміти, що відбувається у сучасній школі, та всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації  (223 Kb)


Курс "Школа та громада для дитини". Курс створений для шкільних адміністрацій, педагогів-організаторів, вчителів, яким цікаво впроваджувати навчальні проєкти в громаді. Також курс може зацікавити батьків та представників громадських організацій, які працюють в сфері освіти й зацікавлені налагодити співпрацю із закладами освіти.

Обсяг курсу: 18 годин (0,6 кредиту ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (288 Kb)


"Створення демократичного освітнього середовища: загальношкільний підхід"

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів загальної середньої освіти до реалізації принципів автономії школи, творчої свободи вчителя, розбудови якісного освітнього середовища на засадах демократії та поваги до прав людини.

Завантажити опис програми (210 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

"Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в закладі загальної середньої освіти. Педагогічна майстерня"

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа".

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Цей інноваційний курс спрямований на навчання цілого педагогічного колективу освітнього закладу за допомогою засобів дистанційного навчання та виконання завдань на місці, без відриву від робочого процесу. Курс доступний для педагогів із шкіл-учасниць інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти"

Завантажити опис програми (462 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


"Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в на рівні базової школи. Проєктний підхід"

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Боярчук О., Донець О., Королюк С., Микитюк Л., Чушак Х.

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Метою програми є підготовка педагогічних працівників до реалізації положень концепції "Нової української школи" на рівні базової середньої освіти, зокрема, до розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей через проєктний підхід.

Завантажити опис програми (251 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

"Розбудова демократичного середовища в освітньому закладі (практичне втілення освітньої політики)"

Розробники: координатори програми "Демократична школа" Донець А.С., Сабор І.В., к.п.н. Чушак Х.Я., Шинаровська О.Б.; тренерська мережа Програми.

Програма розроблена Центром освітніх ініціатив у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України та фінансування МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів освіти, спрямована на засвоєння принципів побудови якісного демократичного освітнього середовища відповідно до нововведень, що здійснюються у процесі реформування української школи, та кращих європейських практик, а також на практичне втілення цих принципів на базі закладу освіти.

Завантажити опис програми (219 kb)

Можливості підвищення кваліфікації вчителів англійської мови на платформі Британської Ради

опубліковано 31 трав. 2021 р., 02:05 Лілія Бойко

Колего, маємо для Вас чудову новину!

На онлайн-платформі "Ukrainian English Teacher Learning Platform" з’явився новий розділ "Secondary Teachers".
Тут розміщені матеріали для професійного розвитку вчителів, які навчають учнів середньої школи, відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Ознайомлюйтеся з матеріалами, проходьте тест та отримайте свій сертифікат, що зарахує 10 годин навчання з підвищення кваліфікації до Вашого професійного портфоліо.

Перейти на платформу

Ще не знайомі з платформою? Долучайтеся!

Експерти з Британської Ради в УкраїніCambridge University Press та Cambridge Assessment English підібрали для вас матеріали своїх організацій та згрупували їх відповідно до вимог програми, тож підвищуйте свою професійність і користуйтесь готовими планами уроків і безкоштовними розробками з нами.

До зустрічі! 😊

До уваги вчителів англійської мови, які працюють із ресурсами Pearson

опубліковано 30 трав. 2021 р., 22:55 Лілія Бойко

Ефективне підведення підсумків навчального року за допомогою онлайн-інструментів Pearson

Кінець навчального року вже не за горами!

І поки діти мріють про літній відпочинок, вчителі мріють якнайшвидше розібратися з документацією та підвести підсумки. Інструменти MyEnglishLab — найкращі помічники в цій справі. Але що робити, якщо у вас виникають питання стосовно роботи з онлайн-платформою? Авжеж звертатись за допомогою до експертів!

Dinternal Education продовжує проводити стріми з Юлією Киянець, яка цього разу розкаже все про підведення підсумків наприкінці навчального року на онлайн-платформі Pearson. Ви отримаєте консультацію, що допоможе вам реалізувати змішане навчання з комфортом та полегшить роботу зі звітністю. Крім цього, ви можете поставити власне запитання стосовно роботи з платформою MyEnglishLab або Pearson English Portal.

Підключайтесь до трансляції

2 червня (середа) | 16:00

Стрім відбудеться у Facebook

Приєднатись до стріму

Участь у стрімі безкоштовна.

Щоб не забути про онлайн-сесію, увімкніть нагадування на сторінці Facebook. 

 Ми будемо обговорювати наступне:
  • ефективне проведення підсумкового оцінювання
  • як вивантажити щоденник оцінювання в excel-файл з метою звітності для шкільної адміністрації
  • використання графіків-діаграм для підсумкової роботи з батьками
  • створення звітів для побудови траєкторії навчання на майбутнє: чим зайнятись влітку, на що звернути увагу, що підтягнути тощо.

Маєте своє запитання щодо роботи онлайн-ресурсів?

Надсилайте власні запитання і почуйте вичерпну відповідь під час прямого ефіру з Юлією. 

Поставити запитання

Вебінар "Make Learning a Joy with Songs and Games" для вчителів англійської мови

опубліковано 27 трав. 2021 р., 04:30 Лілія Бойко

Тема: Make Learning a Joy with Songs and Games
Дата: 3 червня
Час: 16.00 – 17.00

Songs and games are a great way to make any lesson fun and memorable. However, behind this fun, there is something more. This is a natural way for children to study. In this webinar, we'll discuss the key ingredients to a successful lesson with games and songs.

Доповідач: Діана Головань, методист National Geographic Learning Ukraine.

Зареєструватися

Учасники, які заповнять форму після вебінару, отримають сертифікати з вказанням кількості годин.

Безкоштовні онлайн тренінги для вчителів німецької мови

опубліковано 26 трав. 2021 р., 04:32 Лілія Бойко

На основі сформованих міжнародних зв’язків між КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» і представництвом видавництва "Pearson" в Україні та з метою підвищення фахового рівня вчителів німецької мови Київської області запрошуємо вчителів до участі у безкоштовних онлайн тренінгах «Ефективне впровадження комунікативної методики викладання на уроках німецької мови», які відбудуться 1 червня та 10 червня  2021 року.

Учасники тренінгів поспілкуються про методи створення комунікативного контексту на уроках німецької мови та організації різноманітних форм інтеракції між учасниками навчального процесу. Робоча мова – німецька.

Посилання на онлайн реєстрацію: http://english.dinternal.education/perfekt-deutsch. Реєстрація обов’язкова.

Просимо донести інформацію до відома вчителів німецької мови.

Контактна  інформація   –   Міжнародний освітньо-методичний центр "Дінтернал Ед’юкейшн",  телефон: (050) 334-02-56; e-mail: info@dinternal.com.ua

Реєструйтесь на онлайн-семінар "Міжнародна сертифікація викладачів від Microsoft - не мрія, а реальність!

опубліковано 24 трав. 2021 р., 10:48 Лілія Бойко

Dinternal Education, ексклюзивний дистриб'ютор продуктів Certiport в Україні, запрошує викладачів англійської мови на безкоштовний онлайн-семінар "Міжнародна сертифікація викладачів від Microsoft - не мрія, а реальність!".

Реєструйтесь 1 або 10 червня на онлайн-семінар та дізнавайтеся більше про інтеграцію технологій у навчання.

Microsoft Certified Educator: enhance your portfolio with an international digital certification in teaching

1.06 | 11:00

Реєстрація

10.06 | 16:00

Реєстрація
Участь безкоштовна!
Кожен учасник онлайн-семінару отримає сертифікат участі з зазначенням годин та індивідуальним номером на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Іспит Microsoft Certified Educator (MCE)

Підтверджує уміння професійно користуватись інструментами, які допомагають викладачам керувати передовою інтеграцією інформаційно-комунікаційних технологій в процес аудиторного навчання, а також закрити прогалини в знаннях в області освітніх технологій. 

Спікер онлайн-семінару:

Юлія Киянець

  • методист Dinternal Education;
  • досвідчений викладач англійської (кваліфікація CELTA);
  • провідний спеціаліст з онлайн та дистанційного навчання англійської мови
  • менеджер проєкту CERTIPORT;
  • автор і презентер багатьох семінарів та онлайн тренінгів

  • екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE.

До зустрічі онлайн!

З будь-яких питань звертайтесь:
mob.+38 (050) 435-32-91
email: certiport@dinternal.com.ua

1-10 of 338