Співробітництво педагогів м. Біла Церква з видавництвом "Генеза"

опубліковано 21 січ. 2021 р., 04:55 Катя Ярмак

«Вдячність – це щастя, яке дуже легко подарувати»

         В жовтні 2020 року видавництво «Генеза» запросило найактивніших  вихователів м. Біла Церква, які працюють із дітьми старших груп, взяти участь у конкурсі «Я буду вправним першачком». Вихователь  закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) № 18 «Ясочка» Жильнікова Ірина Анатоліївна – прогресивний, активний фахівець, яка взяла участь у конкурсі, стала одним із найкращих учасників та була запрошена для апробації робочих зошитів  видавництва «Генеза».

 Так розпочалося плідне та цікаве співробітництво педагога з видавництвом «Генеза».Навчальні комплекти, за якими працюють дошкільники, дуже цікаві, дарують щасливі емоції і гарний настрій. Педагог, діти і батьки в захваті від змістостовності, естетичного оформлення і доступності завдань в зошитах та альбомах.

         Вихователь та  її вихованці, щиро вдячні видавництву «Генеза» та талановитими авторами: Гавриш Н.В., Богуш А.М., Степанова Т.М., Бадер С.О., Стаєнна О.О., Левінець Н.В., Долгаль С.Г, Красікова Н.А., Бровченко А.В., Макаревська О.М., Бондаренко Л. С., за можливість долучитися до апробації нових навчально-методичних матеріалів та тісної співпраці в подальшому.


Comments