Семінар-практикум для вихователів середнього та старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання квест – технології в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти»

опубліковано 29 квіт. 2021 р., 23:18 Катя Ярмак

29 квітня 2021 року у форматі ZOOM – конференції відбувся  семінар-практикум для вихователів середнього та старшого дошкільного віку  закладів дошкільної освіти з проблеми «Використання квест – технології в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти»,  який відбувся на базі ЗДО (ясел-садка)  №4 «Снігуронька» Білоцерківської міської ради Київської області.

Вихователь – методист закладу Чередніченко Людмила Павлівна  розкрила питання «Використання квест – технологій в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти».

Вихователь Лоскучерява Людмила Анатоліївна  ознайомила учасників семінару з аспектами організації квесту в ЗДО.

Практичний психолог Прибульська Віра Іванівна висвітлила питання використання технології геокешинг в роботі з дітьми дошкільного віку.

Презентувала досвід роботи ЗДО №4 «Снігуронька» по використанню квест – технологій вихователь Ситніченко Ірина Григорівна

Проведений семінар – практикум переконав учасників в тому, що дана технологія використання квестів дозволяє піти від традиційних форм навчання дітей і значно розширити рамки освітнього простору.Comments